Reklama

08. 07. 2020

Dnes má svátek: Nora
úterý, 21 říjen 2014 14:16

Brumov-Bylnice: KDU-ČSL, „Za zdravé město“, ODS, Povolební poděkování

Vážení spoluobčané, je několik dní po volbách a podle dosažených výsledků jednotlivých volebních subjektů se připravuje vše pro zahájení nového volebního období 2014 – 2018.


Velká část Vás voličů vložila své naděje do stran, které v letech 2010-2014 v rámci koalice stáli v čele našeho města, tedy pro KDU-ČSL, ODS a „Za zdravé město Brumov-Bylnice".

KDU-ČSL tak získala 12 893 hlasů a tím 7 mandátů člena MZ, ODS 4 164 hlasů a tím 2 mandáty člena MZ a „Za zdravé město Brumov-Bylnice" 4 787 hlasů tzn. 2 mandáty člena ZM.

Využíváme proto této příležitosti a upřímně děkujeme všem voličům, kteří se rozhodli naše strany podpořit a ocenili tím naši práci v minulém volebním období. Tato projevená důvěra je pro nás velkým povzbuzením a rovněž závazkem. Je proto naší povinností pracovat i v dalších 4 letech tak, abychom nezklamali. A nezapomínáme ani na skutečnost, že dobrých výsledků se můžeme snáze dopracovat při zajištění vzájemné spolupráce všech zvolených zastupitelů, bez ohledu na stranickou příslušnost.

Za KDU-ČSL -  Zdenek Blanař
Za ODS -   Václav Bližňák
Za „Zdravé město Brumov-Bylnice " -  Josef Fritschka

 

 

reklama