Reklama

12. 07. 2020

Dnes má svátek: Bořek
neděle, 02 listopad 2014 14:52

Strom přání Leja salonu slaví šťastných 7!

SLAVIČÍN- Je to možné, že je nám o sedm let víc?


7 let - to je období, co je tu s vámi Leja salon a Strom přání pro dětské domovy Bojkovice a Smolina.
7 let – o tolik jsme zestárly (teda uzrály) a o tolik let jsme bohatší (samozřejmě máme na mysli o zkušenosti, he).
7 let – to je sedm roků plných příběhů dětí z obou dětských domovů, které jsme díky Stromu přání směly sledovat.

Pamatujete dvouletou Verunku z vánočního videa, jak si od vás Ježíšků rozbaluje kočárek a panenku? Měla štěstí, získala onehdy před Vánoci zázemí a rodinu a my jsme jí poslední dárky od vás posílaly už do Čech. Tohle je příběh teď už devítileté Verunky z našich Bojkovic. Nyní sledujeme další příběhy.

Minulý měsíc sem přibyly děti od dvou (!) let a my jim toužíme udělat společně s vámi alespoň krásné Vánoce. Děti z obou domovů namalovaly každý své vánoční přání a kdokoli budete chtít, můžete je splnit. Autíčko, panenku, mikinu, pouzdro do školy ... Šanony s těmito přáníčky najdete v Leja salonu, K Hájenkám 312, Slavičín nebo na facebookovém profilu salonu. Tam taky najdete fotky z předání dárků z minulých ročníků. Foto jako důkaz, že váš dárek doputoval k dítěti. Tato transparentnost se v minulých ročnících velmi osvědčila a díky ní si charitativní akce získala důvěru.


Šťastných 7 – to je období, co s námi každé Vánoce „držíte basu" a pomáháte dětem z blízkého okolí a my vám za to děkujeme!


tz. Lejasaloňačky Markéta Smílková, Lenka Málková, Jana Diatlová a Jana Jurigová

 

 

reklama