Reklama

10. 07. 2020

Dnes má svátek: Libuše a Amálie
pondělí, 17 listopad 2014 23:27

Nedašov: Nedašovský jarmark spojený s rozsvěcováním vánočního stromu 5.12.2014

Senior klub Nedašov pořádá pod záštitou starostky obce Bc. Aleny Novákové již IV. ročník Nedašovského jarmarku spojeného s  rozsvěcováním vánočního stromu. Akce se uskuteční 5.12.2014 od 15:00 v sále Kulturního domu.


V kulturním programu vystoupí děti z MŠ Nedašov, Návojná, Nedašova Lhota, Nedašovský valášek a pěvecký sbor Trávnica z Brumova - Bylnice. Připravujeme soutěž o nejlepší vanilkové rohlíčky. Prosíme místní ženy,aby přinesly vzorky k posouzení nejpozději do 14:45 hod. Výsledky budou vyhlášeny po skončení kulturního programu a první 3 nejchutnější budou po zásluze odměněny. Po této části proběhne slavnostní rozsvícení vánočního stromu před KD.

Občerstvení je zajištěno pro děti i dospělé. Kyselica, párek v rohlíku, svářáček, čaj, kávička a jiné dobroty.

Na jarmarku máte možnost nakoupit zboží různého charakteru,vánoční ozdoby, adventní věnce, keramiku, oplatky, perníčky, frgály, med, mák, trubičky a jiné domácí produkty. Děti se můžou těšit na malování vánočních baněk,budou mít možnost si baňku namalovat a odnést domů.

Širokou veřejnost zve Senior klub Nedašov a těšíme se na vás, že společně prožijeme předvánoční atmosféru a všichni si odneseme domů krásný kulturní zážitek. Zájemci o prodej svých výrobků,hlaste se nejpozději do 4.12.2014 na mobil: 732716580 u Ludmily Dubčákové, nebo na Obecním úřadě.

tz. Obec Nedašov



reklama