Reklama

12. 07. 2020

Dnes má svátek: Bořek
sobota, 24 leden 2015 18:15

Brumov-Bylnice: 1. Seminář Hokejových akademií CZ-SK 21.1.2015

BRUMOV-BYLNICE - Ve středu 21.1.2015 proběhl 1.Seminář Hokejových akademií CZ-SK pro trenéry a funkcionáře hokejových klubů, který zorganizoval prezident Hokejového clubu Brumov-Bylnice pan Jaroslav Vaněk a byl zároveň moderátorem celé akce.


Hosté postupně přijížděli a byli prezidentem HC přivítáni na zimním stadionu. Nejdříve jim prezident ukázal zimní stadion a potom si šli hosté prohlédnout Hokejovou akademii. Po této prohlídce obou našich objektů s podrobným výkladem, začal samotný seminář.

Své příspěvky a zkušenosti z oblasti ledního hokeje, trénování a organizace hokeje pro zaplněnou kavárnu Kulturního domu, kde seminář probíhal, přednesli významní hosté: pan Zdeno Cíger - reprezentant ČSSR, hráč KHL, NHL, současný prezident vlastní Hokejové akademie, pan Karel Rachůnek - otec reprezentačních hráčů CZ , pan Stanislav Minařík - vedoucí odboru školství, mládeže a sportu Zlínského kraje, pan Václav Bližňák - místostarosta Městského úřadu Brumov-Bylnice, pan Ernest Bokroš - trenér bronzové reprezentace U 20, pan Vladimír Vůjtek - československý hokejista, trenér slovenské reprezentace, pan Pavel Zacha - otec hokejového reprezentanta U 20, pan Branislav Puliš - scout Vancouver Canucks, pan Oto Haščák - československý hokejový útočník, scout New Your Rangers. Odpovídali na dotazy , podělili se o své zkušenosti z oblasti hokeje, trénování.

Pan Zacha pohovořil na téma : Kamevéda, základní principy revoluční výchovy určené pro úspěšné děti - budoucí profesionální sportovce, Rozvoj dětského intelektu, Problémy českého mládežnického hokeje. Dále se semináře zúčastnili zástupci hokejových akademií : HA Brumov-Bylnice - pan Milan Pažítka, Jaroslav Vaněk ml., HA Považská Bystrica - pan Michal Belica, HA Zdeno Cígera - pan Miroslav Miklošovič, , HA Pavol Demitra - pan Ferdinand Brunovský. Také jsme zde přivítali ředitele Základní školy Brumov-Bylnice pana Romana Rýdvala, rodiče našich hráčů, zástupce a trenéry sportovních klubů, hokejové veterány Brumova-Bylnice, aj. Pan Ernest Bokroš dovezl ukázat bronzovou medaili z mistrovství světa U 20 a na závěr obdrželi hosté Pamětní list z rukou prezidenta HC pana Vaňka.

Seminář byl ukončen v 18:30 hod a po té ještě probíhaly individuální pohovory a diskuse a také focení s našimi významnými hosty z hokejového světa. Akce byla velice kladně přijata a slibujeme, že budeme v podobných seminářích pokračovat. Děkujeme všem zúčastněným, jak hostům tak posluchačům za jejich dotazy a trpělivé odpovědi a těšíme se opět na viděnou.

další foto naleznete ZDE

tz. Hokejový klub Brumov-Bylnice

 

Relaxcentrum Javorník Štítná nad Vláří:
Akce na leden
Masáž - LÁVOVÉ KAMENY 60 min. 290,- Kč

reklama