Reklama

11. 07. 2020

Dnes má svátek: Olga
čtvrtek, 05 únor 2015 09:03

VPC učí podnikatele a veřejnou správu jak správně realizovat stavební projekty

Valašskokloboucké podnikatelské centrum, s.r.o. ve spolupráci se vzdělávací organizací ACCON human resources management, s.r.o. připravilo pro podnikatele a zástupce veřejné správy vzdělávací program Inženýrská akademie – projektový manažer v investiční výstavbě (IA), který je akreditovaný Ministerstvem vnitra ČR.


Úvodní seminář Inženýrské akademie se uskuteční ve středu 18. 2. 2015 v prostorech Valašskoklobouckého podnikatelského centra.

Vzdělávací program je určen pro podnikatele i představitele měst a obcí, kteří chtějí realizovat projekt v oblasti investiční výstavby a hledají základní přehled toho, jak se správně připravit na realizaci takového náročného projektu. „Seminářem budou účastníky provázet lektoři, kteří jsou odborníky zabývající se touto problematikou každý den. Názorně vám ukáží, na co se musíte připravit, s jakými problémy musíte počítat a jak na ně reagovat. Poradí vám také, jak můžete vaše budoucí projekty financovat z dotací a fondů EU," vysvětlil průběh semináře Karel Šoman ředitel Valašskoklobouckého podnikatelského centra.

Se základními informaci o průběhu celé Inženýrské akademie se může podnikatel či pracovník ve veřejné správě ZDARMA seznámit od 9 do 14 hodin. Již zde bude účastníkům představen celý program IA. Lektoři je provedou jednotlivými oblastmi problematiky, které by projektový manažer měl ovládat. „Další znalosti a dovednosti následně mohou zájemci získat v rámci 156 hodinového vzdělávacího programu, který bude uzavřen certifikátem Projektový manažer v investiční výstavbě. Počet přihlášených je ale omezen, proto nás v případě zájmu kontaktujte na e- mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do pondělí 16. 2. 2015," upozornil pořadatel Karel Šoman.

 

-red-

 

 

Relaxcentrum Javorník Štítná nad Vláří

DOORS CZ, s.r.o.
Výprodej skladových oken s 50% slevou
Tel.: 608 507 020

reklama