Reklama

10. 07. 2020

Dnes má svátek: Libuše a Amálie
neděle, 15 únor 2015 07:44

Na radnici přivítali nové občánky

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Děti Eliška Táborská, Dorota Povalačová, Terezie Cigánková, Pavel Štěpančík a Adam Hradil byly slavnostně přijaty do řad Klobučanů. Vítání nových občánků proběhlo v sobotu 14. února v 10 hodin v obřadní síni valašskokloboucké radnice.


Přítomným rodičům gratuloval místostarosta Martin Janík a jménem vedení města popřál jim a jejich dětem pevné zdraví, hodně štěstí a mnoho radosti. V slavnostním programu vystoupily s pásmem básniček a písniček děti ze základní školy. Po podpisu pamětní knihy si maminky odnesly kytičku a pro děti byl již tradičně připraven pamětní list, plaketa Klobuckého občánka a drobné dárky, a to jak od města Valašské Klobouky, tak od zástupců Rodinného centra Kaštánek, včetně pozvání na jejich program.

„Poděkování za krásné kulturní zpestření patří žákům základní školy a jejich učitelce Magdě Rozmánkové, za hudební doprovod Františku Maňasovi, za asistenci Vlaďce Řepové z Českého červeného kříže a za pořízení fotografií Brigitě Olivové,“ vyjádřila díky Eva Fialová z odboru matriky a evidence obyvatel.

foto ZDE

 

tz. Sandra Novotná Kollerová, tisková mluvčí