Reklama

08. 07. 2020

Dnes má svátek: Nora
čtvrtek, 12 březen 2015 13:15

Realizace projektu „Zateplení budovy muzea Brumov-Bylnice" bude zahájena 1. dubna

BRUMOV-BYLNICE - Fyzická realizace projektu „Zateplení budovy muzea Brumov-Bylnice" bude zahájena 1. dubna. Cílem projektu je zlepšení tepelně technických vlastností budovy, která je ve vlastnictví města Brumova-Bylnice.


Na budově tak dojde k výměně oken a dveří, zateplení střechy a fasády objektu. Funkcionalistická budova muzea ze 40. let minulého století sloužila jako rodinná vila posledních vlastníků brumovského panství.

Stavební práce budou probíhat s maximálním možným ohledem na provoz informačního střediska. Expozice městského muzea budou však po dobu oprav OD 16. března 2015 pro návštěvníky uzavřeny. Předpokládaný konec realizace projektu je stanoven na konec měsíce srpna 2015.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti a Státním fondem životního prostředí. Zpracovatelem projektu je Ing. Tomáš Kročil. Na základě hodnotícího kritéria – nejnižší nabídkové ceny bez DPH - zadané dle Závazných pokynů pro žadatele a příjemce podpory v OPŽP na veřejnou zakázku byla vybrána stavební firma Filmont, s. r. o. se sídlem ve Valašských Kloboukách s vítěznou cenou 3 035 566,- Kč bez DPH.


tz.

 


NABÍDKA PRÁCE
Návojná, Nedašov, Ned. Lhota
Baví vás IT, práce s Internetem? 
Link24 systems s.r.o. nabízí dlouhodobou brigádu či práci


reklama