Reklama

12. 07. 2020

Dnes má svátek: Bořek
neděle, 15 březen 2015 08:56

Klobucký EXTREMENDUROCROSS letos už popáté

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Pátý ročník závodu terénních motocyklů proběhne ve Valašských Kloboukách v sobotu 11. dubna. I letos se akce koná na louce u hlavní silnice směrem do Poteče (Rybník). Závodu se zúčastní jezdci zvučných jmen z Česka a Slovenska, kteří jsou účastníky národních mistrovství v enduru.


„Jde o závod terénních motocyklů na trati z uměle vytvořených překážek, který je divácky i jezdecky velmi zajímavý. Minulý ročník se zatím zdařil nejvíce, a to díky slunečnému počasí i změně lokality. Nové místo zaujalo jak diváky, tak samotné jezdce, protože trať se mohla mnohem variabilněji naplánovat," řekl hlavní organizátor Michal Dorňák.

Závodit se bude ve dvou třídách: enduro cross a trial. Letos se opět pojede systémem kvalifikačních rozjížděk čtyř až pěti jezdců, kteří budou mezi sebou bojovat o postupová místa do dalšího kola. Start první rozjížďky proběhne v 10 hodin. Další průběh akce je plánován takto:

13:00 hod. osmifinále,
14:00 hod. čtvrtfinále,
15:00 hod. semifinále,
16:00 hod. finále.

V rámci doprovodného programu proběhne autogramiáda rallye jezdců Martina Hudce a Jaroslava Orsáka. Organizátoři závodu slibují dramatickou podívanou, kvalitní občerstvení a symbolické vstupné 30 Kč. Akce se bude konat za každého počasí.

Kontakt na hlavního organizátora Michala Dorňáka: +420 731 727 849; e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

FOTO 2014
FOTO 2014
FOTO 2014


tz. Sandra Novotná Kollerová

 


reklama