Reklama

05. 07. 2020

Dnes má svátek: Cyril a Metoděj
sobota, 21 březen 2015 00:14

Chceme se pokusit divizi vyhrát a bavit diváky

BRUMOV - Tento víkend se konečně dočkají mistrovské kopané brumovští příznivci. V neděli 22.3.2015 začíná jarní sezona Divize sk. E.


A-tým zahájil zimní přípravu hned na počátku roku 2015 a to výhradně v domácích podmínkách, kdy hlavní náplní bylo zapracovat na fyzické stránce. Ale až teprve mistrovské zápasy ukáží, jak je tým na jarní část soutěže připraven.

Oproti jiným rokům došlo letos k minimální obměně kádru. Odešel pouze Petr Gago. Naopak brumovský tým posílil a to nejen po stránce fotbalové Zdeněk Šenkeřík. Zdeňka není třeba představovat, ale pro upřesnění. Oblékal dresy mužstev Bohemians Praha, FK Jablonec, Malatyaspor, FC Baník Ostrava, Sk Slavia Praha, kde byl historicky prvním hráčem, který dal první branku v nejprestižnější fotbalové soutěži - Lize Mistrů. V tomto střetnutí také použil fotbalovou kličku, podle níž natočila UEFA instruktážní video. Celý oddíl věří, že Zdeněk bude spolu s Martinem Kolářem a kapitánem Tomem Poláchem vzor pro své spoluhráče a všechny hráče oddílu. Tito 3 borci  Martin Kolář, Tomáš Polách a Zdeněk Šnkeřík odkopali v různých ligových evropských soutěžích dohromady více než 777 zápasů a Zdeněk s Martinem pak i dohromady 9 zápasů v Lize Mistrů.

Parádní fotbalový moment v podání Tomáše Polácha


Jak tomu bylo v Brumově vždy za trenéra Miroslava Mičegy, budou se snažit zabudovávat do mužského fotbalu další talenty přicházející z řad mládeže, kteří mají vůli a snahu na sobě tvrdě pracovat. Dnešní fotbal a výkony hráčů jak je např. Ladislav Strnad, Tomáš Dekleva, David Juřica, Olin Bartozel, Jakub Fojtík ukazují, že to je správná cesta.

,,Po dlouhé době můžeme hrát v klidu. Nemusíme se dívat na tabulku, chceme hrát pohledný a atraktivní fotbal pro brumovské fanoušky a nejen pro ně. Pokud bychom celou soutěž vyhráli, tak se v létě můžeme bavit o tom, zda hrát MSFL, či nikoliv," řekl Našemu Valašsku  Miroslav Vaněk (Zlatá noha), vedoucí mužstva a legenda brumovského fotbalu.

 

DIVIZE SK. E
FC Elseremo Brumov - SK Hranice
22.3.2015 , 10.15. hod.
Přijďte povzbudit fotbalisty v boji o první jarní body.

 

-red-


reklama