Reklama

08. 07. 2020

Dnes má svátek: Nora
úterý, 24 březen 2015 22:59

ZŠ Nedašov: Závěrečné taneční, Velikonoční atmosféra..

NEDAŠOV-  Přehled aktivit na ZŠ v Nedašově.


Závěrečné taneční

Také v letošním roce proběhly tradiční předtaneční žáků devátých tříd. Lekce začaly již v začátku školního roku a byly zakončeny slavnostním večerem dne 20.3.2015 tentokrát v KD Nedašov. Mladí tanečníci předvedli rodičům, jak zvládli základní kroky některých standardních i latinskoamerických tanců, country tanců, polky a také základy společenského chování. Večer se velmi vydařil a bude pro všechny zúčastněné milou vzpomínkou.

Foto ZDE

 

Velikonoční atmosféra ve škole
Jaro už nám zaklepalo na dveře a také v naší škole jsme ho uvítali v plné parádě. Především nám rozkvetla všechna okna, na sklech poletují barevní motýli a vzhledem k tomu, že se pomalu blíží Velikonoce, patřily nyní hodiny výtvarné výchovy výrobě velikonočních dekorací. V jídelně je ke zhlédnutí hned několik atributů těchto nejkrásnějších jarních svátků. Ať už jsou to nazdobená vajíčka, veselí zajíci nebo kuřátka tvořená různými technikami, všechny tyto výrobky společně se sílícími slunečními paprsky v nás hned zanechají lepší náladu.

Foto ZDE

tz. Mgr. Aneta Fuksová- ZŠ Nedašov

 

Večerníčky vystřídal podmořský svět
V prvním pololetí tohoto školního roku vykouzlili žáci v přízemí školy pohádkovou atmosféru k padesátému výročí Večerníčka. Během druhého pololetí jsme se rozhodli tyto prostory oživit tématem tak trochu z jiného soudku a s chutí jsme se pustili do výroby podmořského světa. Více než měsíc pracovali žáci osmého ročníku s velkými papírovými kartony a pomocí svých štětců a palet vytvořili nádherné mořské živočichy, rostliny či lastury. V našem moři si tak můžete zaplavat s delfíny, narazíte i na ponorku a možná vás trochu vystraší nebezpečný pirát. Rozhodně se ale nemusíte bát, protože je tu vždycky možnost zatahat za záchranný plavací kruh. Více už v naší fotogalerii.

Foto ZDE

tz. Mgr. Aneta Fuksová- ZŠ Nedašov

 

 reklama