Reklama

11. 07. 2020

Dnes má svátek: Olga
neděle, 05 červenec 2015 07:32

Brumovský hrad: NA ZTEČ ! HRADFEST #4, 2015 se blíží. Halapartny, cepy a sudlice připravit!

Ktoz jsu bozi boyownici, v modernějším přepisu Ktož jsú boží bojovníci, zcela moderně pak Kdo jsou boží bojovníci a v našem nejnovějším překladu....


Ktož Brumovští bojovníci...
Hlavně držet vozovovou hradbu!
14. srpna 2015 dojde, s Boží pomocí, ke kulturní zteči na Brumovský hrad.

Vojsko kulturychtivých a nadšených místních bojovníků i bojovníků nejbližšího i vzdáleného okolí vezme ztečí Brumovský hrad, tou dobou hájený a chráněný několika hrstkamio dvážných reků na hudebně kulturním poli.

Skvělá parta muzikantů Ježkovy akademie, Earfood, bude bránit čest brumovských hradeb proti očekávané přesile fanoušků Hradfestu jako první. Mladí, leč zkušení harcovníci na hudebním poli, se budou ze všech sil a tónů snažit rozmetat předsudky skalních Hradfesťanů hájících čest a slávu místa.

Na posilu si poté přizvali chlapci skvělého a charismatického duchovního guru TOMMEE, Indonésana s trvalým pobytem v slunné Austrálii.

Sám s kytarou, podmanivými meditativními texty a hudbou se postaví přesile a bude nádhernou exotickou vsuvkou před výjezdem syrového bluesovo lyrického tria Jana Spáleného.

K finální a poslední bitvě večera na osedlané obří vážce přiletí Dan Bárta a Robert Balzar trio.

A že to bude bitevní masakr, kde není poražených, ale vítězů pouze, zaručujeme všem, kteří snad ještě do této doby pochybovali ... Přátelsky "hudebně bojovná" zkušenost to bude víc jak prvotřídní.

Čepované pivo jednoho z nejlepších pivních speciálů v Čechách posledních 7 let z pivovaru Kocour ve Varnsdorfu, bude do žil, svalů a mysli všech přítomných pumpovat potřebnou energii. Podrobné informace k chystanému hudebnímu festivalu HRADFEST 2015, brzy najdete ZDE


Sombreros (CZ)
TOMMEE (Indonesie, Austrálie)
EARFOOD (CZ)
JAN SPÁLENÝ TRIO (CZ)
DAN BÁRTA & ROBERT BALZAR TRIO (CZ)

DO BOJE, CHRABŘÍ RYTÍŘI !
NA HRADFEST !
A ZTEČÍ !!!

 
Foto
Hradfest 2014
Hradfest 2013
Hradfest 2012

 

tz.Pořadatelé

 


reklama