Reklama

04. 07. 2020

Dnes má svátek: Prokop
pondělí, 01 červen 2015 08:17

Občané mohou vyjádřit svoji (ne)spokojenost s prací úřadu

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Městský úřad Valašské Klobouky již popáté zjišťuje spokojenost občanů s prací radnice, jejími odbory a zaměstnanci, ale i s dalšími souvisejícími faktory.


Názor občanů, ať pozitivní či negativní, je pro další práci městského úřadu velmi cenný. Je zrcadlem toho, jak pracuje. Posláním městského úřadu je, aby klient byl spokojený.

„Abychom mohli dosáhnout maximální spokojenosti občanů, musíme znát jejich názor, jenž je pro naši práci cennou zpětnou vazbou. Věříme, že se občané do dotazníkového šetření zapojí a umožní nám tak zjistit míru jejich spokojenosti s naší prací,“ uvedla Eva Fialová, koordinátorka dotazníkového šetření.

Dotazník je přílohou červnového čísla Valašskoklobouckého zpravodaje, dále je umístěn na webových stránkách města (ZDE) a také je možné jej vyplnit elektronicky (ZDE). Dotazníky budou občanům k dispozici také v knihovně, v domě dětí a mládeže a na poliklinice.

Vyplněné dotazníky mohou respondenti v průběhu měsíce června odevzdat několika způsoby:

· vložit do schránky ke sběru podnětů a připomínek od občanů, která je umístěna u vchodu do hlavní budovy městského úřadu č. p. 189,
· vhodit do sběrných boxů v knihovně, v domě dětí a mládeže a na poliklinice,
· vhodit do kterékoliv poštovní schránky po celém území města včetně místních částí Lipina, Mirošov a Smolina (dotazník vhozený do poštovní schránky nemusí být v obálce ani opatřen poštovní známkou).

„Věříme, že občané uvítají možnost vyjádřit své mínění. Vážíme si jejich názoru a vstřícnosti a za spolupráci předem děkujeme,“ dodala starostka Eliška Olšáková.

 

tz,Sandra Novotná Kollerová

 

 


reklama