Reklama

10. 07. 2020

Dnes má svátek: Libuše a Amálie
neděle, 21 červen 2015 09:47

Místní podnikatelé jsou zváni na setkaní se starostkou

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – V úterý 23.6. v 11 hodin se ve Valašskoklobouckém podnikatelském centru setkají místní podnikatelé se starostkou města Eliškou Olšákovou.


Hlavním bodem programu neformální schůzky bude diskuse o nejpalčivějších problémech regionu i podnikatelů samotných.

„Jsem ráda, že se budu moci setkat s podnikateli i zástupci firem, kteří pracují v našem městě a jsou jeho nedílnou součástí,“ řekla starostka. „Město může firmám nabídnout pomoc a poradenství např. k získání dotací a obě strany mohou spolupracovat při realizaci nejrůznějších projektů. Zajímá nás také pohled a názor podnikatelů na rozvoj Valašských Klobouk i okolí,“ doplnila starostka.

Hostem setkání bude i Karel Chudárek, ředitel Správy Zlín – Ředitelství silnic a dálnic ČR, který přinese informace o přípravě stavby rychlostní silnice, a také o investičních záměrech v regionu. O místní dopravě pohovoří Josef Bělaška, předseda komise pro dopravu, cyklodopravu a cestovní ruch Rady města Valašské Klobouky.

„Setkání je určeno valašskoklobouckým podnikatelům a všichni jsou samozřejmě srdečně zváni,“ dodal spoluorganizátor Karel Šoman z podnikatelského centra.

 

tz, Sandra Novotná Kollerová

 

Mateřská škola Valašské Klobouky přijme
od 1.9.2015 učitele nebo učitelku


 Štítná nad Vláří: Nabídka práce
prodavač/ka potravinářského zboží


Vsetín: SOŠ Josefa Sousedíka hledá učitele

 Další nabídky práce najdete ZDE