Reklama

06. 07. 2020

Dnes má svátek: Mistr Jan Hus
sobota, 20 červen 2015 21:01

Němečtí studenti a učitelé ve Slavičíně

SLAVIČÍN - Výměnný program studentů a učitelů, který pokračuje s partnerskou školou z Diepoholzu proběhne na Gymnáziu ve Slavičíně od 20.6. do 26.6.


V průběhu stáže je pro studenty připraven bohatý program, ve kterém jsou naplňovány aktivity z projektu a to historické, geografické, kulturní, společenské. Součástí návštěvy je také příprava nové spolupráce na období 2015-2018 projektu Erasmus, který znovu garantuje na naší škole Mgr. Hana Urbanová.


Zahraniční stáže jsou jedním z pilířů výuky cizích jazyků na naší škole – angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny, latiny. Celkové náklady na další spolupráci jsou více jak 17 000 euro.

 

tz.  Mgr. Josef Maryáš, Gymnázium Jana Pivečky