Reklama

11. 07. 2020

Dnes má svátek: Olga
neděle, 15 listopad 2015 18:33

70. výročí skautingu ve Štítné nad Vláří

ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ - 15. Středisko Junáka Štítná nad Vláří Vás všechny srdečně zve na výstavu, která se uskuteční u příležitosti 70. výročí skautingu v naší obci.


Výstava se koná 21.11. v sále základní školy Gabry a Málinky (vchod ze dvora) a je určena nejen pro skauty, ale také pro širokou veřejnost. Na výstavě budete mít možnost prohlédnout si fotografie, upomínkové předměty, rukodělné výrobky z táborů a mnoho dalšího, co jakýmkoliv způsobem souvisí se skautingem. Přijďte zavzpomínat na svá skautská léta s bývalými i současnými členy střediska.


Lidé z neskautského prostředí budou mít možnost udělat si vlastní obraz o tom, co vlastně skauti dělají, v čem spočívá jejich činnost, na jaké akce jezdí apod. (případným zájemcům o připojení se k naší skautské rodině nebo jejich rodičům rádi zodpovíme veškeré dotazy, které souvisejí se skautingem).

Zahájení oslavy se uskuteční v sobotu 21. listopadu ve 14:00 mší sv. ve Štítenském kostele. Slavnostní zahájení výstavy v 15:00 ve škole. Od 15:30 otevření výstavy a promítání fotek. Výstava bude otevřena i v neděli 22. listopadu v době od 9 do 14 hodin.

Na všechny se těšíme!
Skauti Štítná
reklama