Reklama

18. 01. 2021

Dnes má svátek: Vladislav
úterý, 07 březen 2017 20:31

18 Years of JZD Promotion

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Jedna z největších akcí elektronické hudby na Valašsku oslaví 18 let působení JZD promotion na hudebním poli. Ve Valašských Kloboukách se bude tančit až do ranních hodin na 2 podiích 18. 3. 2017.


Headlinery letošního ročníku bude zcela jistě švédské uskupení Headroom, o kterých pořadatel dj Martini říká ,,Je to pro nás splněný sen, první oficiální vystoupení po více jak 11 letech a zrovna u nás na narozeninách, jako technař jsem nadšený a věřím, že i návštěvníci to ocení“. Již dříve u nás Headroom vystoupili na akcích Orion Hall, Cosmic Trip nebo Imperium.A kdo doplní narozeninový line up? Ani letos nebude chybět slovenská techno legenda, dj a producent Toky, který zahraje speciální set právě před vystoupením Headroom. Naopak po švédském setu zahraje česká legenda a resident narozeninové party dj Kaisersoze, takže o skvělý support bude postaráno. O svou stage nepřijdou ani milovníci d´n´b, hlavním tahounem večera zde bude polská manželská dvojice One Way, hrající pod barvami Let i roll.


Vstupenky budou v prodeji pouze na místě za 250,- Kč, zlevněné vstupné pro mladistvé do 18 let včetně bude připraveno za „narozeninových“ 150,- Kč. Aktuální info sleduj na FB ZDE

 

(JZD Promotion, youtube.com)

 

18 years of JZD promotion
Sobota 18. 3. 2016 | Start: 20:00h, end: 04.00h
Vstup: 250 czk, mládež do 18 let: 150,-czk
Speciality: 2 stages, VJ Oneb
Techno stage: Headroom DJs (SWE), Toky (SK), Kaisersoze, Naoki Uda, Siki, Martini, PapiOil & Styrax,
Dnb stage: One Way (PL), Onby, MTTHS, Štelo & Štela, VJ Oneb

 

 -tz-