Reklama

20. 01. 2021

Dnes má svátek: Ilona
pátek, 17 březen 2017 14:02

Valašské Klobouky - Sbírka na stodolu

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Vážení přátelé, protože se nás ptáte, jak by jste nám mohli přispět na budování skanzenu, rozhodli jsme se, že vytvoříme další sbírku na opravu stavby, která bude umístěna v areálu Trhoviska.


V současné době se chystáme stavit chalupu z Lipiny, na kterou byla sbírka minulý rok. Společně s chalupou chceme opravit stodolu z Lačnova, na kterou se naše sbírka zaměří. Chalupa se stodolou budou umístěny v blízkosti kapličky a vytvoří tak příjemné selské stavení. Letošní rok bude pro náš spolek velmi náročný, neboť máme v plánu svě stavby a historickou bitvu. Proto se obracíme na Vás, širokou veřejnost a naše příznivce. Pokud nám budete chtít pomoci, budeme rádi za jakýkoliv dar.


Pro případné dárce uveřejňuji bankovní účet: 254134869/0300, kde můžete příspěvky posílat. Prosím, nezapomeňte se k poslanému daru podepsat a do zprávy pro příjemce napsat STODOLA.


Každému dárci bude veřejně poděkováno na FB stránkách a po dokončení stavby bude seznam sponzorů a dárců vyvěšen na budově. Sbírka končí 30. června 2017.

Předem děkujeme všem za přízeň a pomoc. Doufám, že se nám společné dílo podaří a rostoucí skanzen bude chloubou města a celého okolí.

Miroslav Maňas,  Spolek Jižní Valašsko

 


reklama