Reklama

23. 01. 2021

Dnes má svátek: Zdeněk
úterý, 21 březen 2017 23:27

Soutěž o vstupenky na Disco Ples s Kazmou 25.3.2017 - ukončena

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Stačí trocha štěstí, odpovědět na jednu otázku a vstupenka na Disco Ples: Las Vegas Edition s Kazmou může být vaše!


Otázka:
Jaký a o čem byl poslední přidaný příspěvek na facebooku - Naše Valašsko info (příspěvek přidán 18.3.2017 v 22:21 hod.)

 

Své odpovědi, jejíž součástí musí být také uvedení příjmení, bydliště a tel. čísla, zasílejte na e-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Ze správných odpovědí vybereme dva výherce. Uzávěrka soutěže čtvrtek 23. března 13:33 hod. Jména výherců budou zveřejněna zde. Výherci budou kontaktováni pořadatelem soutěže a lístky si vyzvednou u vstupu na Disco ples.


Pořadatel soutěže BX Agency

 

Lístek a volný vstup získává Olga Kachlíková z Brumova a Patrik Zůbek z Valašských Klobouk.
Gratulujeme

 

Disco Ples

 

Už 25.3.2017 se uskuteční pátý Disco Ples. Uvádět jej letos bude Kazma. Už za pár dnů, se ve Valašských Kloboukách uskuteční páté pokračování akce, která už při svém vzniku naplnila lidi něčím, co jen těžko mohli popsat. Vyšší smysl, který uplatňují tvůrci a obrovská touha potom dát lidem něco nového, něco pozitivního a odnést si toho domů víc než s čím přijdete. To je krátká filozofie, proč vlastně akci takového formátu u nás máme. Každý rok o kousek dál, každý rok něco nového. Akce ve Valašském stylu, která daleko přesahuje jeho hranice.

 


Čím je vyšperkován tentoroční program?

  • Za mixážním pultem bude krom nejlepších DJ ze širokého okolí také MC/DJ RICO z dalekého Barbadosu. Člověk co dokáže za týden projet s hudební show 7 zemí a chodí na kafe s karibskou kráskou Rihannou!
  • Celou akci pro Vás bude uvádět jeden z nejsledovanějších mužů českého showbiznisu - KAZMA.
  • "Casino Zona" - samozřejmně pouze za fiktivní měnu si budete moci vyzkoušet pravou atmosféru casina - blackjack nebo ruleta? To už necháme na Vás.
  • Vystoupení mistra ČR v magii.
  • Modní přehlídka od Svatebního Studia Dany Svozílkové.
  • V KD vybudujeme krom jiného také molo! Klobučan bude vyzdoben Las Vegas stylem - kostky, obří karty atd... rozhodně bude na co koukat!
  • Fotokoutek s okamžitým vyvoláním fotek.
  • Akci pro nás zaznamená fotograf Petr Huser a video natočí Open Story.

... To je "jen" výpis věcí, co u nás můžete vidět poprvé, samozřejmostí ovšem je například velká tombola, 3 bary pro minimální fronty nebo dechberoucí hudební pódium jako na hudebním festivale. Celé info naleznete na discoples.eu

 

Vstupenky jsou stále v předprodeji.
Pozor - nejpohodlnější nákup vstupenek online - ZDE

Dále prodej vstupenek
Informační Centrum Valašské Klobouky (jedině zde také vstupenky s místenkou)
Květinářství Bylnice (naproti potravin Macháč)
Informační Centrum Slavičín

Těšíme se na Vás

 

-PR-