Reklama

20. 01. 2021

Dnes má svátek: Ilona
pondělí, 17 duben 2017 00:35

4. ročník velikonočního turnaje ovládli žáci ze Slavičína

BRUMOV-BYLNICE - V pondělí 10. dubna 2017  pořádal DDM Brumov-Bylnice společně se ZŠ Brumov-Bylnice 4. ročník velikonočního nohejbalového turnaje žáků, kterého se zúčastnilo celkem 10 týmů rozdělených podle věku na mladší a starší kategorii. 
V kategorii mladší se na 3. místě umístilo družstvo DDM Slavičín, druzí skončili kluci reprezentující DDM Brumov-Bylnice a vítězem se stala s plným počtem bodů ZŠ Slavičín - Vlára. Ve starší kategorii naopak turnaj ovládli hoši z DDM Slavičín, stříbrné medaile vybojovalo družstvo DDM Brumov-Bylnice a bronz si odnesla ZŠ Slavičín - Vlára.

další foto z turnaje ZDE

V obou kategoriích byly na závěr vyhodnoceny i individuální výkony. Mezi oceněnými nejlepšími hráči byli Radim Hamalčík, Michael Gergela (oba ZŠ Slavičín - Vlára) a Ludmila Vaculová (DDM Slavičín).

,,Za DDM Brumov-Bylnice bychom chtěli poděkovat z brumovské základní školy Mgr. Jiřímu Trčkovi za spoluorganizaci a zajištění pěkných sportovních cen pro účastníky turnaje a panu Romanu Fojtíkovi za pomoc a přípravu některých dětí na tento turnaj," uvedl Martin Ptáček z DDM Brumov-Bylnice.

 

Podrobné výsledky z turnaje:

Mladší kategorie ZDE

Starší kategorie ZDE

 

-tz-

 

reklama