Reklama

15. 01. 2021

Dnes má svátek: Alice
pondělí, 01 květen 2017 09:52

Mažoretky z Brumova-Bylnice dosáhly velkého úspěchu

OTROKOVICE - Dne 23. 4. 2017 se děvčata, která navštěvují kroužek mažoretek v DDM Brumov-Bylnice, zúčastnila v Otrokovicích soutěže Děti fitness.


Soutěžily zde děti z různých tanečních škol a skupin v disciplínách aerobic, dance show, disco, cheer, majorettes, original dynamic a mnoho dalších. Soutěž hodnotila porota složená z odborníků a lektorů tance.

mažoretky z Brumova-Bylnice (foto- Klára Trčková)

 
,,Naše holky se velice těšily na tuto soutěž. Do vystoupení daly energii, úsilí a emoce a samozřejmě nadšení. Za skvěle odtančenou choreogragfii si  děvčata odvezla domů krásné 1.místo a tím postup do finále, které se koná v Praze dne 3.6.2017. Finále proběhne v Paláci Lucerna, kde budou soutěžit ty nejlepší skupiny z ČR. Domů jsme odjížděly z maximální spokojeností a nadšením z 1. místa. Pro všechny to byl velký zážitek a řekla bych, že také nečekaný, ale velice milý výsledek. Děkuji rodičům děvčat za skvělou podporu v Otrokovicích a hlavně holkám za skvěle odtančenou choreografii," uvedla Klára Trčková, vedoucí kroužku.


Vítězná taneční skupina z DDM Brumov-Bylnice tančila v tomto složení - S.Barasóová, N.Beňová, K.Bubláková, A. Haragová, A.Janáčková, A.Křeková, N.Kubíková, V.Lišková, Š.Měštánková, N.Mikušková, N.Rajznauerová, L.Skye Lewis, V.Sopková, D.Strnadová, S.Šánková, B.Šenkeříková.

 

-tz-

 

reklama