Reklama

16. 01. 2021

Dnes má svátek: Ctirad
úterý, 09 květen 2017 12:18

III. Valašské Doremi v KD Loučka 27.4.2017

LOUČKA - III. ročník Valašského Doremi se konal v KD Loučka ve velkém stylu. Do soutěže se zapojilo 6 domovů včetně DZR Loučka.


Navštívily nás domovy – DS Nezdenice, DSS Návojná, DPS Nedašov, DZR Kvasice, DZR Pržno. Letošní program byl bohatý. Odpoledne jsme otevřeli divadelním představením, které si připravili klienti z DZR Loučka. Kromě jednotlivých pěveckých i literárních vystoupení klientů nám program zpestřilo krásné pěvecké číslo mladých slečen z Loučky, které zazpívaly píseň Léto lásky, pokračovalo se písečnou animací pod vedením Mariky Koňařové. Mnozí z nás jsme se s tímto druhem umění setkali poprvé, a proto mělo představení velký ohlas. Dále vystoupili karatisté z týmu War Sports Team z Kyokushin karate ze Slavičína a na závěr mág RadekR.
V pěvecké části se na prvním místě umístila skupina z DZR Kvasice, na druhém pí Plánková z DZR Loučka a třetí místo obsadil p. Kysilka z DZR Pržno. Literární část vyhrál p. Selucký z DS Nezdenice.další foto z akce najdete ZDEVšem vystupujícím mnohokrát děkujeme za vytvoření příjemné a přátelské atmosféry.
Těšíme se na další ročník.


Ing. Sitko Daniel, vedoucí přímé péče DZR Loučka

 

-tz-

 

 

reklama