Reklama

20. 01. 2021

Dnes má svátek: Ilona
neděle, 11 červen 2017 16:59

Biker Radim Hýbl ze Štítné zazářil v závodě Českého poháru

ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ - Biker Radim Hýbl ze Štítné zazářil v závodě Českého poháru na Zadově a vybojoval premiérové pódium.


Trať mu vyloženě sedla, byla fyzicky velice náročná s těžkými technickými sjezdy a prudkými táhlými výjezdy. Po skvělé stíhací jízdě v posledním kole, kdy v závěrečném stoupání drtivě nastoupil se mu podařil životní výsledek, skončil na 3. místě a zajel vytoužené pódium. Poslední kolo měl vůbec nejrychlejší z celého startovního pole 52 závodníků a splnil si svůj první letošní cíl – stát na stupních vítězů.
Sezóna začala výbornými výsledky hned na začátku, 8. místo v Kutné Hoře a Peci pod Sněžkou a zdá se, že forma jde stále nahoru. Vrcholem bude červencové mistrovství ČR v Brně. V celkovém pořadí Českého poháru je Radim už na 4. místě (nejlepší z Moravy) a to je v kategorii juniorů prvním rokem a závodí s o rok staršími borci.


V příštím roce by chtěl zabojovat o reprezentační dres, který mu zatím těsně unikl -  první dva junioři ze Zadova měli jistotu, že pojedou na Světový pohár juniorské série, chybělo 14 sekund ....


Biker Radim Hýbl tímto děkuje za podporu blízkým, kamarádům, trenérovi Ondřeji Koblihovi z Cyklotréninku a sponzorům: Danielovi Hlásnému – ATT komodity a Jendovi Hrnčiříkovi.


-tz-
foto- VRV team


reklama