Reklama

20. 01. 2021

Dnes má svátek: Ilona
neděle, 25 červen 2017 23:11

Žáci ZŠ Brumov-Bylnice v televizní soutěži Bludiště

OSTRAVA - Ve čtvrtek 22. června 2017 se žáci ZŠ Brumov-Bylnice zúčastnili natáčení televizní soutěže Bludiště.


,,Naše družstvo VALAŠSKÁ ŠUPA ve složení Karolína Ptáčková, Blanka Bařinková, Eliška Pinďáková a Vojtěch Sopek do tohoto zápolení dalo všechno. Byli skvělí! Ve vědomostní části soupeře doslova převálcovali nejen svými znalostmi, ale také rychlostí a pohotovostí. Rovněž v laseru nasbírali hodně bodů. Soupeřům se však podařilo uhodnout závěrečnou tajenku ... a tím i zvítězit.VALAŠSKÁ ŠUPA, ale i fanoušci, kteří své družstvo vydatně povzbuzovali, byli úžasní. Všem jim moc děkujeme za reprezentaci naší školy i města," uvedla Petra Sudická, učitelka ZŠ Brumov-Bylnice.

 

-tz-
foto - ZŠ

 

reklama