Reklama

18. 01. 2021

Dnes má svátek: Vladislav
pátek, 30 červen 2017 10:47

Pochod kolem Polanky (s pěnivým občerstvením)

VALAŠSKÁ POLANKA . Kulturní komise při obecním úřadě ve Valašské Polance pořádá již čtvrtý "Pochod kolem Polanky", který se bude konat 5.7.2017.


Tradičně nijak náročná trasa je vhodná i pro rodiny s dětmi a má délku necelých 10 km. Po cestě je připraveno několik stanovišť kde můžete doplnit energii. Na závěr trasy je pak připraveno posezení v areálu tanečního kola. Areál bude pro veřejnost otevřen od 15 hod.


,,Pohodová procházka přírodou s pravidelnými zastávkami, na kterých bude dostatek chmelového moku i jiného občerstvení a dokonce některé stanoviště budou nabízet i něco dobrého k zakousnutí. Vycházet se bude v 14 hodin z Paradonu. Doporučujeme přijít do Paradonu trochu dříve aby se časové rozmezí odchodu z Paradonu dodrželo (14-15 hodin). U vstupu budou k dispozici pochodové zápisové lístky. Cesta bude značena fáborky i barevnými značkami přímo na cestě. Všichni jste srdečně zváni,"
uvedl jeden z pořadatelů akce.


,,Počasí máme objednané, ani vedro ani zima... Proto doražte na krásnou procházku po okolí Polanky. Navíc stanoviště U třech březí se na vás již připravuje a chystá. Věřte, že u nás nebudou žíznit zletilí aj nezletilí!!! Ideální zastávka pro gurmány, kdy budeme mít neustále na čepu dva různé druhy piva a celkem vám nabídneme 8 druhů na jednom stanovišti," dodal další pořadatel akce.

 

Další informace najdete ZDE

 

Všichni jste srdečně zváni.

 

-PR-