Reklama

15. 01. 2021

Dnes má svátek: Alice
sobota, 19 srpen 2017 10:57

Školní rok zahájí studenti GJP Slavičín 4. září v 7.40 hodin v budově gymnázia

SLAVIČÍN - Přestože prázdniny ještě nekončí, první fáze stavebních prácí na gymnáziu ve Slavičíně finišují. Školní rok zahájí studenti 4. září v 7.40 hodin v budově gymnázia, s primány mohou přijít i zákonní zástupci.


Práce za téměř 11 mil Kč probíhají dle stanoveného harmonogramu, a proto v průběhu září budou studenti vyučováni pouze v prvním a druhém patře. Přízemí bude pro studenty a zaměstnance zcela uzavřeno k dokončení kompletací.

GJP Slavičín- stavební práce finišujíStudenti budou mít přístup do budovy pouze zadními vchody. Po tuto dobu se nebudou přezouvat. Operativní pokyny budou pro všechny na intranetu školy. Druhá fáze investiční akce „Půdní vestavba odborných učeben“ za cca 20 mil je schválena orgány IROP k financování. Nyní se připravuje veřejná zakázka na dodavatele stavby a podle termínu vysoutěžení bude definitivně stanoven termín realizace. Chtěli bychom zahájit práce na půdě co nejdříve, samozřejmě za předpokladu, že výuka nebude nijak narušena. Tato stavba by z velké části měla být řešena přístupem z venkovních prostor, nikoliv vnitřkem školy.

Děkujeme firmám za stipendijní podporu žákům SOŠ v odborném výcviku za druhé pololetí: TVD Rokytnice, TRYON, s.r.o., Brumov-Bylnice, PGI Morava, s.r.o., Rokytnice, NTS Prometal Machining, s.r.o., Slavičín, Zeka plus, s.r.o. Slavičín, CEBES a.s. Brumov-Bylnice, Polfin Ploština, s.r.o. Loučka, KOWAG, s.r.o. Rokytnice, SKD Bojkovice, Groz-Beckert Czech, s.r.o. Valašské Klobouky, Kovařík Lubomír, Petrůvka 87, IRON - František Fojtík, Slavičín 771 a LAURUS, s.r.o., Divnice 298.. Částka potřebná k vyplacení finanční podpory byla 35.100,-Kč. Za žáky děkuje vedení školy.

Josef Maryáš, ředitel školy

 


reklama