Reklama

26. 01. 2021

Dnes má svátek: Zora
čtvrtek, 15 listopad 2018 21:05

Zakoupením adventního věnce pomůžete onkologicky nemocným dětem

Nedašov, Brumov, Bylnice - Odpočítávat neděle zbývající do Vánoc opět můžete s věnci, které vznikly na Dětské klinice Fakultní nemocnice Olomouc v rámci tradiční charitativní akce Věncování.


Vyléčené a léčené děti, jejich rodiče a kamarádi, sestřičky z hematoonkologického oddělení dětské kliniky, pedagogové i lidé z pořádajícího sdružení Šance budou pod vedením floristů vytvářet věnce a věnečky.

,,Můžete si opět objednat a koupit adventní věnec, který tvoří děti a rodiče, jejich rodiny, personál, floristé a dobrovolníci. Vloni jsme na oddělení předali nádhernou částku 46 200 Kč. Objednávky přijímám na mesenger Miklasová Kristina nebo osobně na tel. 605562361. Objednávat je možno do 24.11. Věnce rozvezeme každému dle domluvy. Peníze vybírám při převzetí věnce," uvedla Kristína Miklasová z Nedašova.

ilustrační foto


Do akce se Na Valašsku ve spolupráci s pani Miklasovou zapojují i podnikatelé. Věnec si můžete objednat v Bylnici ve Studiu Wellness Afrodité. ,,Přidejte se a pojďte s námi podpořit dětskou onkologii Olomouc. Můžete si u nás ve Studiu Wellness Afrodité Bylnice objednat (do 22.11.2018) a zakoupit adventní věnec (vyrábí zdr. sestřičky, vyléčené děti, příbuzní) a nebo věnovat částku dětem dle vašich možností. Udělejme dobrou věc, krásné vánoce, ale hlavně radost a úsměv malým pacientům v Olomouci. Přidáte se? V případě zájmu nám zavolejte na tel. čislo 604 133 884 nebo se přímo zastavte k nám do Welness Afrodité v Bylnici," uvedla a pozvala majitelka studia Vlaďka Holubová Peclová

 
Výtěžek z dobročinné činnosti pomůže onkologicky nemocným dětem i jejich rodinám. Děkujeme za vaši podporu a ochotu pomoci.


Kontakt:
Miklasová Kristina
tel. 605562361
Facebook ZDE

-----------------------------------------
Vlaďka Holubová Peclová
Studio Wellness Afrodité
Bylnice, Mýto 178
tel. 604 133 884

 

 -tz-