Reklama

06. 07. 2020

Dnes má svátek: Mistr Jan Hus
pondělí, 18 prosinec 2017 17:16

Benefiční filmové představení Anděl páně 2

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Přijďte v předvánočním čase podpořit děti z dětského domova ve Smolině a zároveň zhlédnout jedinečný film Anděl páně 2 od režiséra a scénáristy Jiřího Stracha.


Akce a je pořádána pro děti s cílem, aby alespoň na chvilku zapoměli na to, co je pro většinu dětí samozřejmé, co jim velmi chybí a dopadá na ně obzvlášť o vánočních svátcích - život v rodině pod andělskými křídly svých maminek. Návštěvníci benefiční akce můžou přispět finančním obnosem, který bude předán dětskému domovu ve Smolině. Na jevišti kina bude vánoční stromeček, na dárky pro děti z dětského domova (na stromečku zobrazeném na plakátu jsou jména dětí a jejich věk).


,,Oslovujeme tímto firmy, podnikatele a všechny lidi dobré vůle s prosbou o poskytnutí finančních darů na níže uvedený účet dětského domova. Peníze dětský domov využije na financování aktivit pro děti, kterých by se jim jinak nedostalo. Finanční příspěvky můžete posílat i po benefiční akci," vyzval Václav Fiala, který akci organizuje.

 

 

20.12.2017 16:00 hod.
Na představení budou přítomny děti z dětského domova, které předvedou krátkou kulturní vložku. Dětský domov, Základní škola a Praktická škola Smolina, Valašské Klobouky bude představena videospotem. Poděkujeme sponzorům. Jako bonus bude promítnut film Anděl páně 2. Po filmovém představení dětem z dětského domova předáme vánoční dárky. Řediteli dětského domova předáme šek s finanční částkou, kterou získáme od sponzorů, do konání benefičního představení.

19:30 hod.
Dětský domov, Základní škola a Praktická škola Smolina, Valašské Klobouky bude představena videospotem. Poděkujeme sponzorům. Jako bonus bude promítnut film Anděl páně 2. Večerní představení bude bez přítomnosti dětí. Vámi přinesené dárky budou předány dětem z dětského domova.

Ůčast na akci přislíbila starostka města Valašských Klobouk Eliška Olšáková, farář Římkokatolické farnosti ve Valašských Kloboukách Mgr. Karel Janíček. Vstupné se platit nebude. Film Anděl páně je bonus pro návštěvníky, kteří podpoří finančně, případně jinak tuto akci. Celou akcí bude provázet známý moderátor Vašek Řepa. Pro návštěvníky bude připraveno občerstvení.

 

Kontakt na organizátora akce:
AZmarket Václav Fiala, Valašské Klobouky, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
tel.:775 320 000

Kontakt a bankovní spojení pro zasílání finančních darů
Dětský domov, Základní škola a Praktická škola Smolina, 766 01 Valašské Klobouky
číslo účtu: 1139661/0100, var.symbol: 77777
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

-tz-

 

reklama