Reklama

12. 07. 2020

Dnes má svátek: Bořek
úterý, 19 prosinec 2017 11:03

Americká legenda Gridlok zahraje na Bass Striku!

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Americká legenda temného d´n´b ze staré školy, která je v současné době na vrcholu své popularity. Promotéři po celém světě se přetahují, aby mohl na jejich akci zahrát. To a ještě mnohem více je Ryan Powell alias Gridlok.


Nevěříte? Přijďte se přesvědčit 26. 12. do Sokolovny ve Valašských Kloboukách, kde Vám JZD promotion naservíruje světového headlinera. Jeden z pořadatelů dj Martinu dodává: „je to pro nás další splněný sen, 4.ročníky jsme makali a postupně zvyšovali úroveň celé akce, na pátý se nám povedl tento TOP headliner, věříme, že to lidi ocení a přijdou na Štěpána podpořit“.


A kdo se představí jako support? Nechybí skvělý producent a dj Computerartist, který svou tvorbu prezentuje téměř deset po těch největších akcích a festivalech v ČR. Měl tu čest zahrát po boku zahraničních jmen jako Audio, Prolix, Maztek, State of Mind, Mefjusa a mnoha dalších. Nečekejte ale žádné slitovaní, Computerartist připraví dav na příchod temného vládce Gridloka.

Maztek & Gridlok - Trident Festival 2017 (youtube.com)


To samozřejmě není vše, celou akci nakopne Syntace ze Vsetína, dále zástupce JZD promotion, univerzální MTTHS. Po Gridlokovi nastoupí tvrďák Onby a celou akci uzavře Šeňa. To vše za zvukové podpory kluků z Max Sound a projekce by VJ ONEB. Událost na Facebooku ZDE

 

-PR-



reklama