Reklama

08. 07. 2020

Dnes má svátek: Nora
středa, 24 leden 2018 13:55

Akce Pojď hrát hokej v Brumově-Bylnici

BRUMOV-BYLNICE - V úterý 23.1.2018 se na Zimním stadionu v Brumově-Bylnici uskutečnila náborová akce ČSLH - Pojď hrát hokej v rámci akce Týden hokeje.


Akce byla ze strany HC Brumov-Bylnice propagovaná osobními návštěvami trenérů na základních školách a mateřských školkách. Byla využita všechna dostupná média a propagovala se akce taky v nástěnkách v okolních městech a vesnicích.


Úvod akce, který začal v 16:00 hod., byl věnován prvnímu kontaktu s rodiči a jejich dětmi v prostoru restaurace Hotelu Arena na zimním stadionu. Celý průběh registrace dětí a blok informací pro rodiče o záměru a cílech programu ČSLH Pojď hrát hokej, probíhal v přátelské atmosféře. Děti si mohly vyzkoušet hráčskou výstroj pod dohledem našich trenérů a asistentů. Následovala prezentace s konkrétními informacemi o práci s dětmi a mládeží v HC BBSS a o možnostech zapojení se do činností v našem hokejovém klubu.


Po skončení prezentace program pokračoval na ledové ploše. Všichni zúčastnění se přesunuli do hokejových šaten, kde rodičům s obouváním bruslí svým dětem pomáhali hokejisté z řad našeho dorostu. Děti si rozdělili trenéři a asistenti do čtyř skupin + jedna free zóna. Náplní ukázkového programu pro děti byly pohybové hry, soutěže, štafety,...seznámení se s hokejkou a pukem. Úsměv a radostný pokřik dětí provázel celý pobyt na ledové ploše, o čemž svědčí i fotomateriál z akce. Na závěr celé akce jsme vyfotili závěrečnou fotku, poděkovali dětem i rodičům za jejich nasazení, radost z pohybu a čas, který strávili s námi. Děti byly obdarovány za svoje výkony na ledě drobnými cukrovinkami. Tým, který zabezpečoval celou akci se skládal z 15 lidí – 5 trenérů a 10 organizačních pracovníků.

Akce Pojď hrát hokej v Brumově-Bylnici 23.1.2018
další foto ZDE

Celé náborové akce se v Brumově-Bylnici zúčastnilo 31 dětí. Je to pro klub velký příslib do budoucna, pevně věříme, že akce oslovila děti a rodiče a že se s nimi budeme v budoucnu setkávat na našem zimním stadionu v Brumově-Bylnici.

 

HC BBSS