Reklama

08. 07. 2020

Dnes má svátek: Nora
úterý, 30 leden 2018 19:07

GJP Slavičín - Prváci na „lyžáku"

SLAVIČÍN, MAKOV - Jako každý rok jsme se i my druhý lednový týden vydali na lyžařský výcvikový kurz do Makova na Kasárny. Kromě Kvinty a G-1 se tohoto výcviku zúčastnili i žáci nematuritních oborů SOŠ. Učitelský dohled tvořila známá parta – pan Kubiš, Mikulčík, Kutra a Váňa.


Letos jsme neměli takové štěstí jako minulé ročníky, lyžovali jsme pouze na technickém sněhu. To nám ale nevadilo, snad kromě posledních dnů, kdy jsme lyžovali „na blátě“.
Večery strávené v papučkách na hotelu, jsme si zpříjemňovali hraním stolního fotbálku, kulečníku, šipek nebo Párty Alias. Zapomenout taky nesmím na čtvrtek, kdy se k nám po nepovedeném středečním pokusu konečně dostalo očekávaných 20 pizz. Zjistili jsme, že kromě nás si i učitelé rádi dělají selfíčka a rádi se nechávají uplatit nějakýma dobrotama. A pokud bych měla dát radu mladším ročníkům, které lyžák teprve čeká – nezpívejte v 1 hodinu ráno z oken, ono se to sice hezky nese, ale k našemu překvapení z toho většina ubytovaných neměla takovou radost.
Troufám si za nás všechny napsat, že jsme si tento týden opravdu užili a skládám poklonu našim učitelům, protože s naším ročníkem to opravdu neměli jednoduché.

 

Klára Strnadová, GJP Slavičín