Reklama

12. 07. 2020

Dnes má svátek: Bořek
pondělí, 26 únor 2018 22:06

Traverza - křest nového alba a 18 176,- Kč pro Tomáše z Rokytnice

BRUMOV-BYLNICE - V sobotu 24.2.2018 došlo k pamětní události. V restauraci Pod Hradem v Brumově pokřtila tamní rocková kapela Traverza své první album s názvem "Zrcadlo".


Traverza na zdejší scéně působí již přes dva roky, za tu dobu odehrála celou řadu zábav a koncertů. Kapela sestává ze 4 členů: Tomáš Satín, Radek Bartošák, Zbyněk Pohůnek a Matěj Kubín. Celá akce proběhla tak, jak se plánovalo a kluci si akci nemohou vynachválit.

kapela TRAVEZA


Důležitá informace ale je, že kapela přišla s myšlenkou - co takhle vybírat dobrovolné vstupné a použít ho na dobročinné účely? Kluci se tedy dohodli a využili tuto příležitost ve prospěch léčby Tomáše Mentlíka, kluka z Rokytnice, který už od narození trpí dětskou mozkovou obrnou. Tomáš od malička svádí velký boj s touto nemocí a nyní, po sedmatřiceti letech léčby, si Tomáš vede skvěle! Přes pohybové problémy se snaží léčit a bojuje, jak jen může.

další foto z akce ZDE


Album měl pokřtít rallyový závodník Jaroslav Orsák, bohužel se ale nemohl dostavit. I přes svou neúčast přispěl částkou 10 000 Kč pro Tomáše.
Je neuvěřitelné, že v podstatě z takovéhle "malé akce" kluci vytěžili 18 176,- Kč!!! Ihned v neděli proběhlo osobní předání rodině Mentlíků, která to opravdu nemá jednoduché, a která si tyto peníze zaslouží! Setkání bylo velmi emotivní a kluci poznali, jak úžasnou rodinu Tomáš má... Návštěvníci hodnotili akci velmi kladně, což je super, všem chceme moc poděkovat! Nečekali jsme tak velkou návštěvnost a takový výtěžek. Je to něco úžasného.


PS: Tímto bychom vás chtěli za naši kapelu pozvat na další akci, kde si zahrajeme. Jedná se o koncert skupiny Iné kafé v sobotu 3.3.2018 v KD Klobučan, kde si zahrajeme po koncertě této skupiny. Všichni jste zváni!

 

Tomáš Satín, člen kapely Traverza

 

-tz-


 

 

 

reklama