Reklama

12. 07. 2020

Dnes má svátek: Bořek
úterý, 06 březen 2018 11:56

Klobucký rybník 2018 - nejlepším střelcem Matěj Ročák, vstřelil 15 branek

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - V sobotu 3.3.2018 se uskutečnil hokejový turnaj Klobucký rybník 2018, který každoročně pořádají členové hokejového týmu HC Klobucké Laviny.


Hrálo se tentokrát na kluzišti v Palackého ulici. Tento turnaj je určen především klobucké mládeži, která si může zkusit pravé hokejové zápolení na vlastní kůži, což už v dnešní době nebývá takovou úplnou samozřejmostí, jak tomu bývalo v minulosti... Turnaje se zúčastnilo celkem 26 dětí, ze kterých vzešlo 8 týmů, které se rozdělily do dvou kategorií. (starší a mladší žáky) Dokonce se turnaje účastnil i tým tvořený pouze dívkami. Po více než dvouhodinovém zápolení, bezpočtu pádů a po spoustě vstřelených branek jsme mohli vyhlásit vítěze dětských kategorií.

Klobucký rybník 2018 (další foto ZDE)


V mladších žácích se vítězem stalo družstvo ČSR, ze kterého vzešel i nejlepší střelec této kategorie Vlasťa Balogáč, který dokázal vsítit 14 branek. Ve starší kategorii skupinovou fázi opanovali bruslaři s týmu HC B-B, ale ve finálovém zápase podlehli týmu Sousedů 1:3. Nejlepším střelcem a velkou klobuckou hokejovou nadějí se stal Matěj Ročák, který vstřelil 15 branek. Letošní hojná účast je velkým příslibem do budoucna.


V podvečer pak proběhl turnaj dospělých, ve kterém už byl k vidění o poznání tvrdší hokej než u dětí. Turnaje se zúčastnili 3 týmy, které mezi sebou sehrály celkem 4 utkání. V dramatickém závěru se ze zaslouženého vítězství dočkalo družstvo s názvem Sebranka. Nejlepším střelcem mezi dospělými se stal Martin Gregor, kterému se podařilo dostat puk do sítě soupeřů celkem 11x. Celý turnaj proběhl ve velice přátelském duchu, kdy se nikdo nezranil a všichni si odnesli hezké zážitky z nejoblíbenější zimní radovánky, a to ledního hokeje. Kompletní výsledky turnaje najdete ZDE.

Turnaj se mohl uskutečnit za výrazné pomoci Města Valašské Klobouky a SDH Valašské Klobouky. Dále bych chtěl poděkovat sponzorům: pojišťovací kancelář Petr Šuchma, autodíly David Šánek, bar Anděl,  Herna s bar Amerika, řeznictví Ritter, autodoprava Ritter.

 

za pořadatele HC Klobucké Laviny - Šuchma Michal

 

-tz-