Reklama

10. 07. 2020

Dnes má svátek: Libuše a Amálie
úterý, 20 březen 2018 18:32

Novou ředitelkou MŠ Brumov-Bylnice se stala Zuzana Smolková

BRUMOV-BYLNICE - Rada města Brumova - Bylnice rozhodla o nové ředitelce mateřské školy. Na doporučení konkursní komise jmenuje Rada města od 1.4.2018 ředitelkou mateřské školy v Brumově - Bylnici paní Bc. Zuzanu Smolkovou.

 

MŠ Brumov-Bylnice


,,V úterý 20.3.2018 byl Zuzaně Smolkové předán starostou města Zdenkem Blanařem jmenovací dekret. Vedení města přeje paní ředitelce v této nové funkci hodně sil, elánu, trpělivosti a hlavně jenom samá správná rozhodnutí,"
uvedl Václav Bližňák, místostarosta města Brumov-Bylnice.

 
Mateřská škola Družba byla postavena v roce 1980, provoz byl zahájen 1. září 1980. Je to jednopatrová budova na sídlišti Družba, která má tři třídy, které jsou prostorné s dostatečným počtem pracovních center. Příjemný interiér umocňuje jeho vybavení dětským nábytkem, rozmístění a vytvoření dětských koutků doplněných výzdobou a to jak z vlastních výrobků dětí, tak i velmi nápaditou a poutavou výtvarnou prací pí. učitelek. Mateřská škola  užívá pozemek okolo celé budovy jako školní zahradu. Na zahradě MŠ vás upoutá velká skluzavka s průlezkou, houpačky, koník na pružině a lavičky.

 

-tz-

reklama