Reklama

04. 07. 2020

Dnes má svátek: Prokop
sobota, 24 březen 2018 21:49

Startuje registrace na červnový Olympijský běh

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Pro dobrou věc se poběží 20. června v areálu TJ Spartak. Součástí budou jak dětské závody, tak i závody na 3,5 km a 5 km. Online registrace byla právě spuštěna. Při přihlášení do konce března platí zvýhodněné startovné.


Za tři měsíce odstartuje Olympijský běh 2018, který minulý rok rozběhal v jeden den po celé republice téměř 80 tisíc lidí. Stejně jako loni se i letos poběží také ve Valašských Kloboukách, a to 20. června. Součástí Olympijského běhu budou jak dětské závody, tak i závody na 3,5 km a 5 km. Vše se uskuteční v areálu fotbalového hřiště TJ Spartak Valašské Klobouky.

Olympijský běh - Valašské Klobouky 2017 (foto - Vlaďka Božíková)


Pokud si chcete zazávodit nebo se jen tak proběhnout s kamarády po Kloboukách, tak se neváhejte zaregistrovat. Pro registrace do 31. března platí zvýhodněné startovné 100 Kč, přihlásit se lze online ZDE. Poté se startovné zvýší na 150 Kč (online registrace bude možná pouze do 11. června). Tím, že se zaregistrujete online, máte nárok si přikoupit nové funkční tričko.


V rámci Olympijského běhu účastníci neběží pouze pro sebe, ale část ze startovného jde na podporu charitativní činnosti České olympijské nadace, jež umožňuje sportovat dětem, kterým v tom brání nedostatek finančních prostředků. V roce 2017 bylo České olympijské nadaci takto darováno 295 700 Kč. I letos tedy můžete pomáhat pohybem.

Spolu s realizačním týmem se těšíme na Vaši účast a doufáme, že se uvidíme na startu 20. června v 18.00.

 

tz, Michal Šuchma

 

reklama