Reklama

06. 07. 2020

Dnes má svátek: Mistr Jan Hus
pátek, 06 duben 2018 08:32

Soutěž o nejlepší propagační video Valašských Klobouk

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Během tříminutového videa představit Valašské Klobouky jako turisticky atraktivní oblast a vzbudit v divácích zájem o návštěvu – to je ve zkratce zadání kreativní soutěže, kterou město vyhlašuje pro všechny amatérské filmaře.


Zúčastnit se mohou žáci, studenti i veřejnost, a to buď jako jednotlivci, nebo i celé tvůrčí týmy. Autorům nejlepších videí bude náležet finanční odměna.

„Městu Valašské Klobouky dnes takový propagační prostředek chybí, a proto jsme se rozhodli jeho zpracování zadat formou soutěže pro školy i veřejnost. Videospot chceme používat při prezentaci města na veletrzích, konferencích nebo mezinárodních setkáních. Podobně jej budeme promítat při různých příležitostech v oblasti cestovního ruchu,“ přiblížil záměr místostarosta Martin Janík. „Videa ohodnotí porota a vítězný spot obdrží odměnu 5 tisíc korun. Autoři dalších pěti úspěšných snímků pak dostanou odměnu 1 tisíc korun,“ dodal.

Videospot by měl mít délku mezi 1 a 3 minutami a měl by Valašské Klobouky představit všestranně. „Umělecké pojetí tvůrcům nijak neurčujeme. Výběr míst, atmosféry a zajímavostí necháváme na jejich originálním ztvárnění,“ sdělil Martin Janík. Své práce mohou soutěžící zasílat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 31. května.

 

-tz-


reklama