Reklama

11. 07. 2020

Dnes má svátek: Olga
neděle, 22 duben 2018 22:03

Velký úspěch Brumbyho mažoretek z DDM Brumov-Bylnice

BRUMOV-BYLNICE - Dne 15. 4. 2018 se děvčata, která navštěvují kroužek Brumbyho mažoretky, zúčastnila v Otrokovicích soutěže Děti fitness. Soutěžily zde dvě naše skupiny a to Mini mažoretky a kadetky.


Za Mini mažoretky to byla: J. Balci, M. Běhunčíková, M. Beňová, N. Beňová, N.Hrnčiříková, N.Jurčová, L. Juřicová, V.Křeková, A.Mikuličková, L.Slováčková, E.Vaňková, N.Zvonková. Za kadetky soutěžila M.Běhunčíková, N.Beňová, K.Bubláková, K.Cingálková, A.Hnilová, L.Hořáková, A.Janáčková, V.Kruželová, Š.Měšťánková, N.Rajznauerová, S.Šánková, T.Ščuglíková, B.Šenkeříková, K.Šuráňová, J.Švédová, L.Vaňková, Z.Vaňková.

                      Brumbyho mažoretky (foto - Klára Trčková, vedoucí kroužku)


Setkaly se zde děti z tanečních škola a tanečních skupin. Soutěžilo se v různých disciplínách, např.: aerobic, dance show, disco, cheer, majorettes, original dynamic a mnoho dalších. Sjely se zde skupiny ze vzdálenějších měst i Slovenska. Celou soutěž hodnotila odborná porota složena z odborníků a lektorů tance.


Naše holky se na soutěž velmi těšily a do vystoupení daly veškerou energii, úsilí a nadšení. Mini mažoretky se svou choreografií Tanec princezen získaly 1. místo a krásné bodové hodnocení. Kadetky obhájily vítězství z minulého roku s choreografií Magic. Obě skupiny za skvěle odtančenou choreografii získaly od poroty postup do finále, které se koná 2. 6. 2018 v Praze. Finále proběhne v Paláci Lucerna, kde budou soutěžit ty nejlepší skupiny.


Domů jsme odjížděli s nadšením a spokojeností. Pro všechny to byl veliký zážitek a řekla bych, že také nečekaný, ale velice milý výsledek. Děkuji rodičům děvčat za velkou podporu a hlavně holkám za skvěle odtančené choreografie.
Těším se na další společné akce.


Vedoucí kroužku: Klára Trčková

 

 

reklama