Reklama

11. 07. 2020

Dnes má svátek: Olga
pondělí, 23 duben 2018 18:51

Hlavní cena soutěže Můj první milion putuje do Val. Klobouk

VLAŠSKÉ KLOBOUKY - Fitness diář Arnold pro všechny vyznavače fitness a kulturistiky od Davida Baila, gravírování a dřevěné deskové hry od Denise Bilíka a Josefa Divokého a originální služby v oblasti fotografického tisku Natálie Minaříkové. To jsou medailisté hlavní kategorie letošního ročníku soutěže Můj první milion, kterou již pojedenácté připravilo Technologické inovační centrum Zlín.


Do soutěže se v tomto ročníku přihlásila takřka stovka zájemců o rozjezd vlastního podnikání. Slavnostní vyhlášení se uskutečnilo 19. dubna v prostorách 23. budovy v továrním areálu ve Zlíně.


Hlavní kategorii opanoval Arnold
Na začátku nápad, pak hotový produkt, který se již začal prodávat. Tak porota ohodnotila Fitness diář Arnold autora Davida Baila. Hlavním cílem diáře je, aby každý uživatel měl svůj fitness život pod kontrolou a snadněji tak dosahoval výsledků, po kterých touží.

Slavnostní vyhlášení soutěže, David Bail je na fotografii třetí zprava v první řadě
foto: ticzlin.cz


Speciální ocenění míří hlavně na Valašsko
Tradiční součástí soutěže Můj první milion jsou také speciální ceny pořadatelů či partnerů projektu. Cenu Technologického inovačního centra Zlín za podporu podnikatelského myšlení u studentů letos získala SOŠ Josefa Sousedíka ve Vsetíně, která měla v soutěži celkem čtyři zástupce, jednoho z nich pak na medailové pozici.

Cenu pro nejaktivnějšího pedagoga, udělovanou Sdružením pro rozvoj Zlínského kraje, si převzala z rukou manažera Daniela Hajdy Františka Vyškovská ze SOŠ Josefa Sousedíka ve Vsetíně. Za studentem této školy, Markem Opravilem, který se soutěže účastnil s projektem kovovýroby TeNip, pak zamířila Cena Valašskoklobouckého podnikatelského centra za udržitelný rozvoj, kterou udělil jednatel Klobuckého podnikatelského inkubátoru Petr Kozel.

 

-tz-

 

reklama