Reklama

05. 07. 2020

Dnes má svátek: Cyril a Metoděj
čtvrtek, 26 duben 2018 08:44

Valašského Doremi v Loučce

LOUČKA - 19.4.2018 se v sále KD Loučka konal čtvrtý ročník pěvecké a literární soutěže Valašské Doremi, která je určena klientům z domovů se zvláštním režimem. Akce není ale určena pouze klientům z domovů, nebo zaměstnancům, ale i široké veřejnosti, kterou mezi námi vždy velmi rádi vidíme.


Pozvání na soutěž přijalo DZR Pržno, DZR Kvasice a DSS Návojná. Celkem se přihlásilo letos 11 soutěžících, kteří předvedli skvělé výkony. Zazněly různé lidové písně, hity známých českých osobností i rockové vypalovačky.


19.4.2018 Valašské Doremi (foto - DZR Loučka)
další foto ZDE

V pěvecké kategorii zvítězila paní Marcela Plánková z DZR Loučka, na druhém místě se umístila pěvecká skupina z DZR Kvasice a na třetím místě skončil pan Antonín Havlík z DSS Návojná.

Všichni zúčastnění byli odměněni za svou odvahu vystoupit před tolika lidmi a za čas, který věnovali cvičení a přípravám na soutěž. Celé odpoledne panovala příjemná přátelská atmosféra a proto se zapojili i ti, co nebyli přihlášení a zazpívali své oblíbené písně. Doprovodný program zajistily dámy z terénního programu Klíč, které předvedly svou fascinující světelnou show, dětský folklórní soubor z Vlachovska Dokopyjánek s pásmem lidových písní a tanců a také klienti z DZR Loučka se svým divadelním vystoupením.


Tímto všem moc děkujeme za účast, ochotu a skvělou společnost a těšíme se na další rok.

 

tz, Ing. Sitko Daniel,vedoucí přímé péče DZR Loučka

 

 

reklama