Reklama

06. 07. 2020

Dnes má svátek: Mistr Jan Hus
pondělí, 14 květen 2018 22:48

Petr Krajči - Účast na Memoriálu plk. Josefa Balejky je pro mne prestižní záležitost

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - V neděli 13.5.2018 se konala střelecká soutěž Memoriál plk. Josefa Balejky. Akci pořádala AVZO TSČ ČR p.s. Valašské Klobouky na klubové střelnici Pacákovy jámy.


26 střelců se utkalo v disciplíně - mířená velkorážná pistole 5+15 ran jednotlivci + 10 ran Poppery. A jak to vše dopadlo? Stupně vítězů obsadili členové domácího klubu.

Petr Krajči z Brumova, 3. místo


1. místo - Pacák Jiří - Avzo - Val.Klobouky
2. místo - Sáblík Rostislav - Avzo - Val.Klobouky
3 .místo - Krajči Petr - Avzo - Val.Klobouky

Kompletní výsledky ZDE

 

O krátké zhodnocení soutěže jsem požádal Petra Krajčiho z Brumova, který obsadil třetí místo.

1. Peťo, kvalitní soutěž a krásný výsledek. Jaká byla konkurence a jak hodnotíš své střelecké vystoupení?
Zúčastnilo se 26 soutěžících z různých klubů, např.: SSK - Kelč, KVZ -Vsetín, AVZO-Huslenky, KVZ-Loučka, Svaz letců -Přerov a další.

 
2. Na této soutěži máš už 2. i 3. místo. Takže kdy půjde do Brumova na Hrbáč hlavní cena za 1. místo?
Střelbu beru jako obrovský relax a odreagování. To, že sem tam příjde i nějaká ta cena není tak podstatné, ale potěší to.

 
3. Sportovci často při zisku medaile prozradí, komu ji tzv. věnují. Takže pro koho jsi pomyslnou bronzovou medaili vybojoval ty?
Pro mě start na Memoriálu plk.Josefa Balejky je velmi prestižní záležitost a jsem rád, že jsem se na jeho počest umístil na dobrém třetím místě, což z 26 výborných střelců není špatné umístění.


zleva, Sáblík Rostislav, Pacák Jiří, Krajči Petr


4. Tak ve střelbě se ti daří. Ale ty máš ještě dalšího velkého koníčka - rybaření. Jaký je tvůj rybářský sen a kdy se můžeme těšit na nějaký kapitální úlovek ?
V součastné době se věnuji rodině a pro koníčky už toho času tím pádem moc nezbývá. Co se týče rybaření, tak pro mě začíná sezóna až 16.června, kdy se zahájí lov dravců na mimopstruhových vodách. Snad pak příjde nějaký ten kapitální candát, sumec nebo štika.

 

-tz-

 

reklama