Reklama

08. 07. 2020

Dnes má svátek: Nora
čtvrtek, 17 květen 2018 07:37

Cyklotoulky valašskou krajinou 2018

BRUMOV-BYLNICE - 4. ročník akce "Cyklotoulky valašskou krajinou" odstartoval tradičně 15. května na Den rodin a potrvá až do 31. října 2018.


Tato dlouhodobější akce pro rodiče s dětmi nabídne opět zajímavá místa v našem okolí a věříme, že i smysluplně využitý čas, při kterém prožijete se svými dětmi spoustu pěkných zážitků. Stačí zdolat alespoň 8 z deseti předepsaných míst, abyste byli pozváni na vyhlášení výsledků do DDM Brumov-Bylnice. Speciální odměnu obdrží ti, kdo v daném termínu objezdí všechna místa.

Hlavním cílem této akce není závodění či překonávání rekordů. Smyslem je umožnit dětem, které mají vztah k jízdě na kole, absolvování výletů s rodiči po okolí, spojených s poznáním zajímavých míst.

 

 

Seznam předepsaných míst:

  • Pulčínské skály
  • Letisko Slávnica
  • Chata Baribal
  • Kobzova lípa ve Francově Lhotě
  • PR Jalovcová stráň Nedašov
  • Kaple na Kochavci
  • Románský kostol Pominovec
  • Jelenovská přes sedlo Matka
  • Cyklo Zrub Horné Srnie
  • Kaple a památník v Bohuslavicích nad Vláří

 

Úkol účastníků:
Úkolem je zdolat v daném termínu alespoň 8 předepsaných míst, vyfotit se u nich a na závěr poslat všechny fotky na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (neposílejte je prosím jednotlivě). Speciální odměnu obdrží ti, kdo objezdí všech 10 míst. S fotkami je také nutné poslat jména všech účastníků (jméno a příjmení, ročník narození, bydliště, telefon). Každému bude potvrzeno přijetí fotek s informací o termínu vyhlášení výsledků. Podmínkou této akce je, aby ji absolvovalo dítě a rodič, případně rodičem pověřená odpovědná osoba starší 18-ti let. Každý, kdo tedy zdolá 8-10 míst a splní vše výše uvedené, bude pozván na vyhlášení výsledků a předání cen do DDM Brumov-Bylnice. Účastníci, jimž se nepodaří v daném termínu navštívit 8-10 míst, pošlete alespoň fotky z předepsaných míst, které se vám podařilo zdolat (včetně kontaktních údajů).


Fotky z jednotlivých míst, které máte navštívit a vyfotit se u nich, si můžete prohlédnout ZDE


Plakátek a doporučené trasy si můžete stáhnout v přiložených souborech. Všechny trasy jsou pouze doporučené, takže pokud znáte jinou, samozřejmě ji můžete využít.

plakát ke stáhnutí ZDE
doporučené trasy ZDE


Přejeme vám příjemné projížďky a zvládnutí všech cílů v klidu, pohodě a bez odřených kolen.

 

tz, Martin Ptáček, DDM Brumov-Bylnice
   

 

Relaxcentrum Javorník
Čokoládová masáž

 

 

reklama