Reklama

12. 07. 2020

Dnes má svátek: Bořek
neděle, 20 květen 2018 22:37

Marek Ročák a Ondra Fojtík na tréninku u Ocelářů

BRUMOV, TŘINEC - Ve čtvrtek 17.5.2018 se uskutečnilo setkání zástupců klubů HC Brumov-Bylnice a HC Oceláři Třinec. Cílem střetnutí byl Try out trénink brumovských hráčů Marka Ročáka a Ondry Fojtíka v HC Oceláři Třinec.


Setkání se uskutečnilo na základě kontaktů HC Brumov-Bylnice s hlavním skautem HC Oceláři Třinec panem Pavlem Janků, který pozorně sleduje vývoj hráčů v brumovském klubu. Pan Janků si vytipoval Marka a Ondru a nabídl jim trénink a jejich rodičům exkurzi v klubu HC Oceláři Třinec.


Kluci absolvovali trénink na suchu - thai box a následně trénink na ledě. Klub HC Oceláři Třinec prostřednictvím svého skauta pana Pavla Janků projevil velký zájem o spolupráci s klubem HC Brumov-Bylnice.


,,Velmi si vážíme zájmu extraligového klubu o naše hráče a naši práci. Cílem našeho klubu je starat se o vývoj hráčů a nabídnout jim další sportovní budoucnost. Zároveň nás velmi těší, že náš hráč Denis Hodas přestupuje od budoucí sezony do klubu HC Oceláři Třinec a přejeme mu hodně úspěchů," uvedla za HC Brumov-Bylnice Eliška Vaňková.

 

-tz-


reklama