Reklama

10. 07. 2020

Dnes má svátek: Libuše a Amálie
pondělí, 28 květen 2018 20:09

Vítězem prvního Klobuckého ergsprintu se stal Pavel Macháč

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Sportovní sdružení Běhatlon Valašské Klobouky uspořádalo v sobotu 26. května první ročník závodu ve sprintu na veslařském trenažéru.


Celá soutěž proběhla jako doplňkový program okrskové soutěže hasičského sportu na stadionu TJ Spartak Valašské Klobouky a byla rozdělena do dvou výkonnostních kategorií. Pro chlapce a dívky do patnácti let byla vypsána vzdálenost 350 metrů, pro starší závodníky již 500 metrů.

zleva  Pavel Macháč 1. místo a Adam Fojtů 2. místo


Absolutním vítězem hlavní kategorie mužů se stal Pavel Macháč z Valašských Klobouk, který zvládl fyzicky náročný závod za 1 minutu a 34 vteřin. V kategorii žen si první místo za čas 2:03,8 vybojovala Lucie Řezníková z Poteče. V mladších kategoriích dominovali sportovci z našeho oddílu Martin Dohnal a Barbora Bačová, kteří si ve sprintu na 350 metrů zapsali nejrychlejší časy.

zleva Ivana Nováková 2. místo, Lucie Řezníková 1. místo a Barbora Bursová 3. místo

Výtěžek ze startovného do budoucna přispěje na zakoupení veslařského trenažéru pro děti z naší základní školy, které se letos zapojily do projektu „Česko vesluje“. V neposlední řadě děkujeme i sponzoru panu Václavu Fialovi za věcné ceny do tomboly.

Za Běhatlon Valašské Klobouky, Mgr. Jiří Dohnal

-tz-

 

reklama