Reklama

05. 07. 2020

Dnes má svátek: Cyril a Metoděj
pondělí, 18 červen 2018 10:20

Získejte 2x jednu vstupenku na muzikál „Noc na Karlštejně“

BRUMOV-BYLNICE - „Poplach, na hradě je ženská!“ Kdo by neznal zápletku Vrchlického dramatu, které tak mistrovsky pozvedla hudba Karla Svobody na piedestal české muzikálové produkce?


Trůní na něm už více než čtyřicet let – písně Karla Svobody už za tu dobu zlidověly a herecké i pěvecké výkony Waldemara Matušky, Jaromíra Hanzlíka nebo Jany Brejchové se zdají nepřekonatelné. A proto se je ani nebudeme snažit překonat, nechceme napodobovat skvělé filmové zpracování, ale chopit se královského příběhu se zlínským hereckým souborem po svém a možná i trochu nečekaně. Ale nebojte se, o laskavý i řízný humor a oblíbené šlágry nepřipravíme vás ani sebe.

foto - archiv,  Městské divadlo Zlín


Městské kulturní středisko Brumov-Bylnice připravilo na sobotu 30. června muzikál „Noc na Karlštejně“ v podání uměleckého souboru Městského divadla Zlín. Představení se koná ve 20 hodin na spodním nádvoří brumovského hradu. 

 
Městské kulturní středisko Brumov-Bylnice poskytlo 2 volné vstupenky. Jak vstupenku získat? První dva zájemci, kteří přijdou do Městského muzea v Brumově-Bylnici a  řeknou „Poplach, na hradě je ženská!“ získají vstupenku na toto skvělé představení. Jak se říká 'kdo dřív přijde, ten dřív mele'.

 

NOC NA KARLŠTEJNĚ
Český muzikálový klenot na motivy stejnojmenného filmu s laskavým i řízným humorem a oblíbenými šlágry na brumovském hradě v podání souboru Městského divadla Zlín.
Datum konání: 30. 6. 2018 začátek od 20:00
Místo konání: Hrad Brumov, Hrad Brumov
Organizátor: Městské kulturní středisko
Vstupné: 220,- Kč v předprodeji, 250,- na místě

-tz-

 


reklama