Reklama

08. 07. 2020

Dnes má svátek: Nora
pondělí, 18 červen 2018 10:20

Zájezd do Nitry na muzikál Povolanie pápež 23.6.2018

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - „Pojeďte s námi do divadla v Nitře, slibujeme vám nádherný zážitek“, takto zve předsedkyně MO ČČK ve Valašských Kloboukách paní Ludmila Šulcová na muzikál, který přesahuje hranice Slovenska.


V muzikálu, který nese jméno Povolanie pápež, dostal příležitost celý herecký soubor Divadla Andreja Bagára v Nitře. Brilantní herecké, pěvecké i taneční výkony, strhující choreografie, které dynamicky propojí jednotlivé scénické obrazy, chytlavé skladby ale i melodie dojímající až k slzám, důmyslně efektní scéna, krásné kostýmy... A k tomu všemu duchovní rozměr představení, kterému však nechybí vtip a nadhled. Jednoduše úžasný zážitek, který diváci oceňují dlouhotrvajícím standing ovation.

foto z představení Povolanie pápež

 
„Na zájezd vyjíždíme v sobotu 23. června v 15 hodin z Valašských Klobouk a vstupenky jsou ještě v prodeji v Městském informačním centru ve Valašských Kloboukách“, dodává Ludmila Šulcová.

Muzikál Povolanie pápež vzdává hold velkému člověku, duchovnímu vůdci, bojovníkovi proti násilí, slovanskému papeži. Nenechte si ujít skvělý vizuální, hudební i duchovní zážitek.

 

-tz-