Reklama

08. 07. 2020

Dnes má svátek: Nora
úterý, 19 červen 2018 17:04

Memoriál Jana Pšenčíka v tenisové čtyřhře

ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ - Již po deváté jsme se v neděli 17.6. 2018, jako tenisoví nadšenci sešli, abychom uctili sportovním zápolením památku a vzpomínku na našeho zesnulého kamaráda, nadšeného sportovce, gymnastu, tenistu a především dlouholetého náčelníka Sokola ve Val. Kloboukách, Honzu Pšenčíka.


Pro letošní ročník jsme si vybrali krásné prostředí sportovního areálu „Obárané“ ve Štítné nad Vláří, kde nám vyšli vstříc nejen možností využití přetlakové haly, ale i ostatních prostor jako byl bazén, gril a ostatní zdejší relaxační vymoženosti.


 

Zúčastnilo se sedm dvojic z Valašských Klobouk a nejbližšího okolí, kdy nejmladšímu účastníkovi bylo deset a nejstaršímu sedmdesát sedm let, ale na kurtě se všechno srovnalo a i když bylo někdy horko až moc, všichni bojovali na maximum a dali do toho nejen všechny své síly, ale i srdíčko. Přestože výsledek nebyl až tak důležitý, uvádím celkové pořadí dvojic a poté i pořadí žáků ve dvouhře, jejichž turnaj proběhl o pár dnů dříve u ZŠ ve V. Kloboukách.

7.místo : David Šánek st . - David Šánek ml.
6.místo : Deny Sudek – Ondřej Kašpar
5.místo : Jiří Jurčaga – Josef Ritter (po zranění jej zakočil Adam Šánek)
4.místo : Dan Konečný – Aleš Krajíček
3.místo : Pavel Novák – Petr Graclík
2.místo : Stanislav Běhal – Ivo Dorňák
1. místo : Miroslav Raška – Martin Raška

Turnaj žáků v rámci memoriálu
3.místo - František Váňa
2.místo – Dominik Bodlák
1.místo – Jiří Jurčaga.

Ceny a diplomy nám opět přijela předat paní Jana Pšenčíková a dlouholetý tenisový kamarád Honzy Pšenčíka pan Jan Janík, za což jim chceme touto cestou co nejsrdečněji poděkovat, stejně jako ostatním subjektům a osobám, kteří tuto krásnou akci podpořili. Zvláště Městu Val. Klobouky (projekt Spolupráce 2018), Petrovi Pšenčíkovi (finanční dar), Petrovi Macháčovi (věcné ceny), Hance Hoffmannové a Jožkovi Ritterovi (grilování a občerstvení) a vlastně nám všem , kteří jsme se zúčastnili a už se moc těšíme na jubilejní , desátý ročník.

Ivo Dorňák, prezident TS VK