Reklama

01. 08. 2021

Dnes má svátek: Oskar
úterý, 19 červen 2018 22:21

Slovensko - moravská hasičská liga už tuto sobotu v Brumově

BRUMOV - Sbor dobrovolných hasičů Brumov Vás opět po roce zve na soutěž v požárním útoku, O pohár starosty města Brumova-Bylnice. Soutěž je zařazena do seriálu nejkvalitnější ligy Slovenska-Slovensko Moravské hasičské ligy.


Liga je na svém začátku a uvidíte její 3.kolo ze 14 kol. Liga SMHL funguje 16.sezónu a do Brumova zavítá po čtrnácté. Požární sport, to už dávno není nácvik hasičských družstev na zásahové situace, jak si většina veřejnosti dnes myslí. Je to moderní sport, který spojuje atletiku a hasičinu jako takovou. Vysportovaní závodníci, silné stroje a silný kolektiv, tím by se dal charakterizovat tento sport. Je to neuvěřitelný adrenalin. Celý útok musí proběhnout ve 13-14 sekundách, pokud chce být tým úspěšný. Drobná chyba jednoho člena týmu může znamenat konec nadějí na dobrý výsledek pro celé družstvo.


Požární sport udělal za posledních několik let obrovský posun dopředu a konec konců přijďte se o tom přesvědčit sami. Zbora, Podhorie, Stupné, Podvysoká, Visolaje. To je jen malý výčet špičkových družstev, na které se můžete těšit. Skvělou atmosféru podpoří svým komentářem vynikající Miro Štefún z Malé Bytče.

domácí družstvo SDH Brumov


Přijďte především podpořit domácí družstvo, které má obrovskou motivaci vyhrát soutěž a věnovat ji starostovi brumovských hasičů, který se na soutěž těšil. Bohužel se zúčastnit nemůže. Držíme mu palce a modlíme se za něj.

Těšíme se na Vás
Vaši hasiči Brumov