Reklama

05. 07. 2020

Dnes má svátek: Cyril a Metoděj
neděle, 15 červenec 2018 06:21

Získejte 2x jednu vstupenku na světově proslulé drama Cyrano z Bergeracu

HRAD BRUMOV - Světově proslulé divadelní drama v podání pražského spolku Kašpar na spodním nádvoří brumovského hradu.

 

Letos už pojedenácté hostí hrad Brumov divadelní soubory v rámci akce „Brumovské divadelní léto“. Letos se pořadatelé snaží divákům nabídnout klasické divadlo v podání pražského divadelního spolku Kašpar. 20. a 21. července 2018 přiveze Kašpar na hrad příběh plný hrdosti a lásky „Cyrano z Bergeracu“, který rozhodně nezestárnul. Klasickou romantickou hru Kašpaři představují jako tragickou komedii o člověku, jehož nezávislost je tvrdě vykoupena bolestí a smutkem.

(foto- archiv Divadelní spolek Kašpar)


„Milí Brumovští i Bylničtí, srdečně vás všechny zvu na Brumovský hrad, kam letos přivezeme Cyrana z Bergeracu, a budu doufat, že se tam setkáme!! My už se na vás moc těšíme (jako ostatně každý rok) a věřím, že nebudete zklamáni, neb je to krásná inscenace a my ji hrajeme moc rádi. A u Vás je vždycky mimořádně krásně! Za nás všechny Kašpary posílám pozdravení a na brzkou shledanou!“
pozvala na představení herečka divadelního spolku Kašpar Eva Elsnerová.


Městské kulturní středisko Brumov-Bylnice poskytlo 2 volné vstupenky. Jak vstupenku získat? První dva zájemci, kteří přijdou do Městského muzea v Brumově-Bylnici a řeknou „Cyrano z Bergeracu“ získají vstupenku na toto skvělé představení. Jak se říká 'kdo dřív přijde, ten dřív mele'.

 

Datum konání: 20. 7. 2018 - 21. 7. 2018 začátek od 21:00
Místo konání: Hrad Brumov, Hrad Brumov
Organizátor: Městské kulturní středisko
Plné vstupné: 250 Kč
Poznámka: 250,- v předprodeji, 280,- na místě

 

 -tz-