Reklama

03. 12. 2020

Dnes má svátek: Svatoslav
čtvrtek, 03 září 2020 04:34

JAVORNÍK-CZ s.r.o. Štítná nad Vláří zahajuje provoz pěstitelské pálenice

ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ - Společnost JAVORNÍK-CZ s.r.o. Štítná nad Vláří zahajuje provoz pěstitelské pálenice od 14.9.2020. Objednávky přijímáme na tel. 577 002 319, 731 636 499


 

Pokud máte zájem o návod nebo radu ohledně založení ovocného kvasu, napište nám na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., mile rádi vám poradíme.


Nabízíme zpracování ovocných kvasů na kvalitní destilát v našem provozu pěstitelské pálenice. Tato pálenice je navržena v nové koncepci monoblokového systému, tj. destilace i rektifikace se provádí v jediném kotli s nástavbou. Na této pálenici se získává velmi kvalitní destilát. Kvalitu destilátu lze ovlivnit vyřazováním jednotlivých pater v rektifikačním dílu z činnosti a dále využitím funkce deflegmátoru. Pálenice má moderní design, provedení je celo-nerezové, spodní varná část kotle a vnitřní části deflegmátoru a vestavby jsou měděné.


Doprava kvasů z přivezených nádob do destilačního kotle je řešena vakuovým čerpáním - vývěvou, přes předlohovou nádrž umístěnou nad kotlem. Tato předloha je vybavena topným hadem k předehřívání kvasů teplou vodou z chladiče. Technologie byla dodána renomovaným výrobcem lihovarnických zařízení. Provoz pěstitelské pálenice je umístěn v areálu firmy ve Štítné nad Vláří.


Nabízené služby naší pálenice

  • pěstitelské pálení
  • bezplatné poradenství a změření obsahu cukru v kvasu pomocí refraktometru a doporučení termínu vypálení změřeného kvasu
  • ředění destilátu vlastní demineralizovanou vodou
  • zestaření, odplynění a zjemnění čerstvého destilátu pomocí ultrazvuku

 

Těšíme se na Vaše objednávky.

 

www.palenice.javor-st.cz

 

 -PR-