Reklama

08. 07. 2020

Dnes má svátek: Nora
úterý, 14 srpen 2018 22:36

Bohuslavice nad Vláří žily malou kopanou i rockem!

BOHUSLAVICE NAD VLÁŘÍ -   První srpnová sobota patřila v Bohuslavicích nad Vláří ojedinělé kulturně-společenské sportovní akci CAMO CUP 2018 – prvnímu ročníku turnaje v malé kopané.


Hrálo se na hřišti s umělým povrchem, kde si ve velmi kvalitním fotbalovém klání výhru vybojoval TJ Sokol Bohuslavice. Tento ve finálovém souboji udolal slavičínský Ptáček Team. Duel o bronz pro sebe urvala Směska z Nevšové, která zdolala SDH Bohuslavice. Nejlepším střelcem se stal Ondřej Krasňanský, nejlepším brankařem Ladislav Salvet, cenu pro nejstaršího hráče si odnesl Zdeněk Pešek a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Tomáš Zoubek.


CAMO CUP 2018 (foto - pořadatelé)


,,Ceny vítězům předávali majitel firmy CAMO Ing. Rudolf Fojtík a starosta obce Bohuslavice nad Vláří Mgr. František Machuča. Na akci nechyběl bohatý doprovodný program – ukázky policistů a hasičů, skákací hrady, malování na obličej či vystoupení taneční skupiny Tamarind. V podvečer okořenil akci přelet letadla, ze kterého padaly dětem bonbony a ve 22 hodin pak velkolepý ohňostroj. Ve večerních hodinách se na výletišti představila valašská rocková legenda Ocelot, kterou vystřídal nejlepší Kabát revival na Moravě Waťák a poté diskotéka s rockovou příchutí," uvedl Mgr. Aleš Ptáček pořadatel akce.

CAMO CUP 2018 (foto - pořadatelé)


Chtěl bych touto cestou co nejsrdečněji poděkovat všem institucím, firmám i jednotlivcům, kteří se podíleli na zdárném průběhu a akci podpořili: CAMO - Ing. Rudolf Fojtík – generální sponzor, dále Zlínský kraj, Obec Bohuslavice, Policie ČR, SDH Bohuslavice nad Vláří a Slavičín, KK Slavičín, SLAVNET, MP STAV, WTA Group, DOORS CZ, Petr ŠUCHMA, Finanční a hypoteční centrum Slavičín, Studio VIZÁŽ, PEKAŘSTVÍ Rudolf Gajdoš, Řeznictví a uzenářství RITTER, Pivovar HRÁDEK, Přemysl Rak a Petr Koseček. Mediálními partnery akce se staly rádia BEAT, COUNTRY, ROCK MAX a ČAS. Záštitu nad akcí převzal radní Zlínského kraje Mgr. Miroslav Kašný. Mediálním partnerem akce byl taktéž portál Naše Valašsko info.


,,Jsem přesvědčen, že se tato sportovní a kulturně-společenská akce stane tradicí a právem se bude řadit mezi prestižní akce Zlínského kraje," dodal Aleš Ptáček.

 

-tz-