Reklama

04. 07. 2020

Dnes má svátek: Prokop
pondělí, 17 září 2018 07:42

Krajská liga mužů opět v Brumově-Bylnici

BRUMOV-BYLNICE - V neděli 16.9.2018 se představil na domácím ledě po čtyřech sezónách tým HC Brumov-Bylnice  složený převážně z místních odchovanců.


Domácí proti sobě měli velmi těžkého soupeře, HC Spartak Velká Bíteš, který se poslední tři sezony pohyboval v první čtyřce tabulky. Po prvních rozpačitých minutách na rozbruslení, kdy hosté nastoupili ve světlých dresech a naši (HC Brumov-Bylnice) hráči se museli rychle převléct do tmavých, začal nelítostný boj.

HC Brumov-Bylnice - HC Spartak Velká Bíteš 5:7


První třetina vyšla suprově našim borcům, kdy dvakrát překonali brankáře hostů a naši branku uhájili. Do druhé třetiny jsme šli s velkým elánem, ale soupeř se nenechal zastrašit a dvěma rychlými brankami skóre vyrovnal. Náš tým hrál čtyřikrát v oslabení, a to nám vzalo mnoho sil. Hosté se po tlaku dostali do vedení 3:2, to se nám ještě podařilo do konce třetiny vyrovnat. Rozhodovala poslední třetina. V té se projevila větší zkušenost hostujícího týmu, náš tým udělal hodně individuálních chyb a ty rozhodly nakonec o výsledku.

I přesto se náš tým dokázal semknout a za stavu 3:6 se do utkání ještě vrátit dvěma brankami a zdramatizoval konec zápasu . V poslední minutě jsme šli ještě do hry bez brankaře, ale inkasovali jsme branku a skóre se nám už nepodařilo otočit. Naši borci, i když nevyhráli, se nemají za co stydět, předvedli velmi dobrou hru a dali všem znát, že je třeba s námi opět počítat. Je třeba také dodat, že za náš tým debutovalo 12 našich místních odchovanců.

za HC Brumov-Bylnice debutovalo 12 odchovanců
(další foto ZDE)


Děkujeme všem fanouškům, kteří si našli čas a přišli do našeho hokejového stánku podpořit naše borce i když se hrálo v neděli fotbalové utkání jak v Brumově tak v Bylnici.

 
HC Brumov-Bylnice - HC Spartak Velká Bíteš 5:7 (2:0,1:3,2:4)
branky: František Krůžela (Častulík),Pavel Bumbál (Plachtovič, Vaněk), Michal Ondra (Holík), Michal Kolařík (Ondra), Radek Holík (Lysák T.)

 
Další mistrovské utkání odehrají muži HC Brumov-Bylnice v sobotu 22.9.2018, kdy zajíždějí do Rosic a soupeřem jim bude od 17:00 hod tým HC Štika Rosice. Na domácím ledě uvidíme naše borce v pátek 28.9.2018, kdy přivítají mužstvo Dynamiters Blansko HK, začátek 18:00 hod. Všichni jste srdečně zváni.

 

tz, HC Brumov-Bylnice